Як зробити скутер.

Про скутері мріють дуже багато, але коштує це легке і швидке транспортний засіб дорого. Однак існує спосіб зібрати його в домашніх умовах з фабричних і саморобних деталей.
Інструкція
1
Даний спосіб вперше був надрукований в журналі «Моделіст-конструктор» в №2 2002
2
Зберіть потрібні деталі. Як правило, подібні саморобки збираються з частин кількох мотоциклів. В даному випадку переднє і заднє колесо, двигун, грязьовий щиток, задній ліхтар і глушитель були взяті від мотоцикла «Карпати», фара, передня вилка і амортизатор від мотоцикла «Мінськ». Паливний бак був узятий від мопеда «Рига», але якщо дістати такий ви не зможете, можна взяти звичайну пластикову каністру. Інші деталі можна спробувати зробити самостійно.
3
Зробіть раму майбутнього скутера і кермо. Раму можна зігнути зі сталевої труби 34х2,5 мм, а кермо - з труби 22х1,5 мм. Встановіть двигун від мотоцикла з ножним перемикачем коробки передач та з'єднайте паливний бак.
4
Сконструюйте сидіння і спинку. Їх можна зробити з фанерних листів, подушки з шару пористої гуми, двох аркушів поролону товщиною не менше 40 мм. Зробіть на сидінні обшивку зі шматка штучної шкіри підходящого розміру. Прикріпіть сидіння і спинку до рами за допомогою сталевих кронштейнів. Їх можна зігнути з листа товщиною 2 мм.
5
Виготовте гальма і прикріпіть їх до рами. Закріпіть на рамі саморобну педаль. Перевірте гальма на надійність. Скутер можна постачити обтічником, але можна обійтися і без нього.
6
Проведіть випробування вийшла конструкції. Пам'ятайте, що навіть для управління невеликим скутером потрібні певні навички і знання правил дорожнього руху. Саморобний транспортний засіб повинен відповідати всім технічним стандартам безпеки, інакше користування ним може закінчитися трагічно. Іноді краще просто купити старий скутер, ніж проводити небезпечні експерименти з власним життям.
У житті кожного власника скутера настает годину, коли максимальної швидкості і динаміки потрібно більше. Якщо скутер є для власника засобом виділитися з натовпу, то апарат просто зобов'язаний вражати всіх швидкістю. Але тільки правильний підхід до тюнінгу скутера призводить до потрібного результату. Хоча часто більше сенсу поміняти скутер на більш потужний, ніж тюнінгувати свій старий.
Вам знадобиться
  • Скутер і придбані комплекти тюнінгу.
Інструкція
1
Після завершення етапу обкатки скутера можна зняти обмежувачі максимальної швидкості. Без нього швидкість зросте до 80-90 км/год. Це найдоступніший спосіб збільшити максимальну швидкість.
2
Варіанти недорогого тюнінгу скутераВо-перше, зміна глушника скутера на тюнинговую резонансну трубу, відповідну до циліндро-поршнеовй групі скутера (ЦПГ) або на глушник з «моментним» випуском. Для першого варіанту підійдуть труби Laser X, LeoVince ZX, Technigas Next. Для другого - Polini No Smoke, LeoVince SP3/Turing, Technigas Silent Pro. У поєднанні з налаштуванням трансмісії відповідно до параметрів нової вихлопної труби, це дасть приріст 10-15 км/час.Во-друге, зміна карбюратора на карбюратор з діаметром дифузора 17.5 мм як самого оптимального і зручного в налаштуванні. Найякісніші карбюратори виробляє DellOrto.В-третє, заміна варіатора на спортивний. Такий варіатор дозволяє точно і якісно налаштувати трансмісію під нові характеристики двігателя.Cамий ефективний спосіб підняти потужність і швидкість скутера - установка спортивної ЦПГ підвищеного обсягу. При цьому для двотактного двигуна підвищується не тільки обсяг циліндра, але і поліпшується процес продувки, тобто додається ще більше потужності і швидкості. В комплекті поставляється також і головка циліндра з оптимізованою камерою згоряння. При установці такого комплекту дуже важливо, щоб колінвал і підшипники мали ідеальний стан. Інакше підвищені навантаження на ці деталі швидко зруйнують їх.
3
Наступний етап тюнінгу скутера - гоночний. Він вимагає великих витрат, внаслідок чого простіше придбати більш швидкісний скутер, ніж тюнінговать.Во-перше, встановлюється посилений колінвал з підходящими підшипниками і посиленим шатуном. Тільки такі деталі двигуна витримають ударні навантаження, допоможуть реалізувати високі потужності, забезпечать стабільну та надійну роботу двігателя.Високіе обороти гоночного двигуна (до 10000 об/хв.) Вимагають відповідної надійності вузлів, яку не в змозі забезпечити заводські деталі. Діаметр дифузора карбюратора повинен бути не менше 17.5 мм, щоб забезпечити харчування гоночному мотору. Налаштування карбюратора повинна забезпечувати гарне смесеобразование на високих оборотах. Кращий варіант - карбюратор на 19 мм в поєднанні зі спортивним повітряним фільтром.Остальние процедури гоночного тюнінгу повторюють описані в п.2, тільки всі компоненти застосовуються більш якісні і продуктивні. Наприклад, варіатор рекомендується встановлювати Polini Evo або Malossi OverRange.Гоночние скутера мають високі показники динаміки та максимальної швидкості (далеко за 100 км/год) і здатні задовольнити запити багатьох любителів високих швидкостей.
4
Вершина форсування - тюнинг класу Hi Еnd. Він дозволяє знімати до 3 к.с. з кожних 10 куб.см об'єму двигуна. Виробники комплектів для тюнінгу такого рівня - Malossi, Polini, Kunda, 2Fast, Fabrizi, MetraKit. Це елітні компоненти і ціни на них соответствующіе.Двігатель цього рівня розвиває до 20000 об/хв. Про економічність мови не йде: двигун налаштований максимально результативно відпрацювати дві 15-хвилинні гоночні сесії і кілька тренувальних годин. Потім двигуну потрібно ревізія з заміною зношених деталей. Установка тюнінгових комплектів вимагає серйозної переробки картера двигуна і ходової частини скутера. Не обійтися без роторного запалювання - воно дозволяє не втрачати потужності іскри на надвисоких оборотах. Установка цього компонента потребують відмовитися від усієї електрики скутера, не пов'язаної з системою запалювання. Співвідношення в редукторі підбирається експеріментально.Такіе скутери здатні проходити дистанцію в 400 м за 12-14 секунд стартом з місця. Ресурс кілець становить 1500-4000 км при використанні для повсякденної їзди. Використовувати слід лише 98-й бензин, причому вищої якості, а не такий, який продають на заправках. Масло заливається тільки дуже дороге.
Корисна порада
Майже всі комплекти тюнінгу скутера розраховані на самостійну установку. Однак, чим дорожче придбаний комплект, тим більше рекомендується встановлювати його в спеціалізованій майстерні.