Як намалювати коня олівцем. Як навчитися малювати коня олівцем.

Талантом малювання володіє на сьогоднішній день далеко не кожен. Найчастіше, освоювати деякі навички образотворчого мистецтва доводиться батькам, що допомагають своїм діточкам пізнавати навколишній світ. Мама і тато, на думку малюка, вміють малювати все: і квіточку, і будиночок, і сонечко, і кішку, і навіть кінь. Ось із зображенням коня у батьків якраз і можуть виникнути труднощі. Насправді, намалювати коня олівцем - зовсім не складно.
Інструкція
1
Щоб намалювати коня олівцем, потрібні лише чистий аркуш паперу і, природно, сам олівець і гумку.
2
Починати малювання коня треба з розміщення на аркуші паперу трьох кіл. Два кола повинні бути приблизно однаковими, середньої величини. Третю окружність слід намалювати рази в два менше за розміром, ніж дві попередні.
3
Наступний етап - це з'єднання всіх трьох кіл плавними олівцевими лініями.
4
До голови майбутньої коні потрібно домалювати ще одну невелику окружність - мордочку тварини.
5
Далі від крайньої великому колу вниз потрібно намалювати пару вигнутих у формі галочки ліній. Знизу їх потрібно з'єднати. Так у майбутньої намальованою коні з'являться задні ноги.
6
Передні ноги конячки слід малювати прямими олівцевими лініями вниз від другої великої окружності.
7
На голові коня олівцем потрібно намалювати вушко. Воно схоже на крапельку, гострий кінець якої спрямований вгору. Зайві лінії можна прибрати гумкою.
8
Дальня задня нога коня намальована повинна бути паралельно ближньої. Це ж стосується і передніх ніг. До речі, далекі ноги малювати потрібно трохи коротше ближніх, щоб не порушувати основ перспективи.
9
Копита коня малюються дуже легко. На малюнку вони будуть схожі на чотири маленьких трикутника.
10
На даному етапі малювання саме час намітити хвіст, гриву і чубок майбутньої коні. Зайві олівцеві лінії видаляються ластиком.
11
На заключному етапі малювання у конячки мають з'явитися оченята, обриси мордочки, густа чубчик, розкішна грива, і пишний хвіст. Копита намальованою конячки слід зафарбувати олівцем.
12
Таку кінь зможе намалювати олівцем і дорослий, і малюк.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qRER-oKI4zE
Конь, завдяки своїй силі і стрімкості, є уособленням природних інстинктів і неприборканих пристрастей. Це типовий символ потужної влади, мужності і родючості. Жвавий кінь в різних традиціях являють собою прообраз вогню, світла, вітру і морської піни. Щоб правильно відобразити на папері характер тварини, не зайвим буде уважно поспостерігати за ним.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу
  • - олівець
  • - ластик
  • - ілюстрація із зображенням тварини
Інструкція
1
Визначте положення коня на папері і зробіть начерки тонкими лініями. Намалюйте тулуб. Задайте його контури за допомогою овалів і кіл. Якщо кінь стоїть до вас передом, позначте двома овалами половинки грудної клітки. Визначте те місце, де шия переходить в грудну клітку, позначте голову.
2
Також за допомогою витягнутих овалів намітьте контури ніг. Щоб пом'якшити позу, зробіть передні ноги злегка розставленими в сторони. Кружечками намітьте коліна, потім - щиколотки. Уважно придивіться до того, що у вас вийшло. Якщо малюнок не сподобався, змініть деякі деталі, наприклад, положення ніг, нахил або поворот голови і т.д.
3
Прорисуйте м'язи. Для того щоб зрозуміти і безпомилково визначити, де слід прокласти їх основні лінії, розгляньте фотографії та ілюстрації, на яких тварина зображено в русі.
4
Зробіть начерк кола для щоки коня і невеликого овалу - для морди. Останній повинен бути на половину менше, ніж коло щоки. З'єднайте щоку і рот з лініями чола і щелепи. Намітьте вуха, уточніть шию.
5
Відкладіть по лінії, що йде від вух до носа одну третину. У цій області напишіть маленькі овали для очей. Прорисуйте морду коня , створіть вилиці, лінії рота і ніздрі. Напишіть волосся, що звисають на лоб, а потім опрацюйте гриву.
6
Відтінятимете перенісся, область навколо очей і щелепи. За допомогою штрихування виділіть м'язи морди і шиї, зробіть вигляд чола твердим.
7
Якщо ви хочете зобразити голову в фас, починайте побудова з витягнутого прямокутника, представляючи їм щелепу тварини. Потім додайте маленький прямокутник для позначення морди. Намітьте лінію розташування очей, також в 1/3 частці голови. Намалюйте коло для лоба і позначте вуха.
8
Позначивши за допомогою невеликих овалів очі й ніздрі, проведіть від внутрішніх кутів очей дві лінії до точки між ніздрями і дві лінії до центру чола. Отримана в результаті форма алмаза стане визначальною в побудові морди коня . Виконайте на ній відблиск.