Як вибрати програму.

У 21-му столітті невміння користуватися комп'ютером означає те ж саме, що і нездатність писати або читати. Кожен користувач повинен вміти вибирати і встановлювати програми, виходячи зі своїх цілей і потреб. Слід представити найбільш значимі програми для ПК.
Інструкція
1
Дізнайтеся, як користуватися пакетом програм від Майкрософт Офіс. Зазвичай він включений за умовчанням в ту систему, яку ви придбали разом з комп'ютером. Всі інструкції ви можете прочитати за адресою http://www.msoffice2010.ru/. Тут маються самі останні версії таких популярних програм, як «Word», «Excel», «Publisher», «PowerPoint».
2
Також проаналізуйте всі функції цих програм, використовуючи даний ресурс. Цей пакет просто незамінний для людей усіх спеціальностей та пологів діяльності, оскільки він дозволяє зберігати письмову інформацію в різних форматах: таблиці, презентації, документи.
3
Встановіть хорошу антивірусну програму. Є два найбільш відомих на даний момент і діючих ресурсу: http://www.esetnod32.ru/і http://www.kaspersky.ru/. Скачайте і придбайте ліцензію на цих сайтах і встановіть антивірус на комп'ютер. При цьому не забудьте добре ознайомитися з інструкцією за даними програмами, це убезпечить комп'ютер від вірусів і мережевих погроз. Найкраще пройти цей крок відразу, щоб не мати проблем у майбутньому.
4
Знайдіть у будь-якому пошуковику і скачайте програму-архіватор «WinRar». Вона знадобиться для стиснення файлів, що набагато полегшить їх зберігання та передачу. Користуватися їй зовсім нескладно, потрібно лише отримати її за адресою http://www.win-rar.ru/.
5
Оновлення вашу версію браузера Internet Explorer 7 для користування мережею. Жоден користувач зараз просто не може обійтися без виходу в інтернет, а даний браузер дозволить вам зробити це найбільш успішно. На тому ж ресурсі добре ознайомтеся з усіма інструкціями і настройками.
6
Слухайте улюблену музику, використовуючи програму «Winamp». Ви можете завантажити її з офіційного сайту даного продукту http://www.winamp.com/. Цей програвач дозволяє відтворювати найбільш популярні музичні формати, наприклад, MP3. Його перевагою є простота у використанні і можливість завантажувати велику кількість пісень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UnBz_PKjCG8