Як відремонтувати двигун.

Двигун - серце автомобіля. Якщо в ньому з'являються навіть дрібні несправності, їзда перетворюється на суцільну муку. Звертатися по будь-якій дрібниці в автосервіс занадто дорого. Як навчитися самому ремонтувати двигун?
Інструкція
1
Звичайно, великі поломки намагатися виправити своїми руками виявляється марно, особливо в тому випадку, якщо машина дуже дорога. Іноземні двигуни найкраще ремонтувати у фахівців, тільки в цьому випадку, можна отримати гарантію того, що робота зроблена якісно. Але дрібні неприємності можна спробувати виправити.
2
Підготуйте робоче місце. Для будь перебирання двигуна буде потрібно як мінімум гараж і необхідні інструменти, включаючи торцеві ключі. Перед роботою ознайомтеся з пристроєм двигуна вашого типу і спробуйте визначити, що саме потребують заміни. В крайньому випадку, можна справити в автосервісі діагностику, хоча це теж буде коштувати грошей.
3
Вийміть двигун з-під капота і помістіть на слюсарний верстак. Надалі його потрібно буде розібрати в такій послідовності: зніміть водяний насос, генератор, карбюратор, стартер і бензонасос (якщо вони є), потім впускний і випускний колектори, а також переривник системи запалювання.
4
Потім зніміть кришку клапанів і шестерню приводу распредвала.
5
Зніміть з двигуна головку блоку циліндрів, передній шків, маховик і механізм зчеплення.
6
Після розбирання двигуна ретельно промийте всі деталі і огляньте їх на предмет виявлення дефектів. Якщо виникають сумніви в придатності тієї чи іншої частини, зверніться до знайомого авто-слюсарю чи просто людині, добре розбирається в цій справі. Підберіть відповідні запчастини. Краще не використовувати деталі, вже були у вжитку в іншому двигуні, так як немає гарантії, що вони пропрацюють якесь істотне час. Скупий платить двічі, тому краще не пошкодувати грошей на покупку якісних запчастин.
7
Своїми силами відремонтуйте головку блоку циліндрів. На ній потрібно притертися клапана і поміняти сальники. Після виявлення несправностей і заміни стали непридатними деталей зробіть збірку двигуна в зворотному порядку.