Як зробити саморобний трактор. Як зробити трактор своїми руками відео.

Навіть таку складну машину, як трактор, можна спробувати сконструювати своїми руками. Хоча саморобний агрегат і поступається фірмовим машинам, але і у нього є незаперечні переваги. І основне з них - доступність.
Інструкція
1
Визначтеся з моделлю майбутнього трактора і складіть необхідні креслення. Ознайомитися з прикладами такої технічної творчості можна тут: http://www.pan-as.ru/load/samodelnye_traktora_chertezhi/10-1-0-868 і тут: http://samodelniy.ru/kak-sdelat-traktor. На даних сайтах ви побачите креслення основних деталей і зовнішній вигляд вийшла конструкції.
2
Підберіть необхідні деталі і інструменти. По конструкції механіка М. Симонова, коробку передач можна взяти від самоскида ГАЗ-53, механізм зчеплення від машини ГАЗ-52. Передні колеса даної конструкції були взяті від ГАЗ-69, інші деталі - також від різних моделей машин. Визначтеся з тим, що вам доступно і зберіть всі основні частини.
3
Приступайте до виготовлення рами. Зварену симетричну раму можна зробити з наявного в запасі металу. Зокрема, М. Симонов використовував швелер № 10, швелер №12, швелер №16 та металеву трубу для виготовлення двох лонжеронів і траверса. Рамку для підлоги кабіни можна зварити з труби з прямокутним перерізом 60x40 мм. Зберіть шасі трактора на рамі: встановіть силовий агрегат, трансмісію передній і задній міст з колесами. В якості силового агрегату можна використовувати дизельний двигун, взятий, наприклад, з болгарського навантажувача.
4
Прикріпіть до двигуна корзину зчеплення і підключіть коробку передач. Врахуйте, що при з'єднанні деталей від різного виду машин неодмінно доведеться вносити будь-які конструкторські доробки. Все залежить від підібраних деталей і вашого вміння. Приклади складання ходової частини саморобного трактора: http://mini-traktor.masteraero.ru/minitraktor-4.php.
5
Визначтеся з типом рульового управління. М. Симонов пропонує зробити його гідравлічним, так як воно працює тільки при включеному двигуні і помітно простіше у використанні, ніж механічне. Вставте в кабіні скла, прикріпіть двері, яку можна взяти від іншого трактора. Обладнайте електропроводку, скориставшись схемою, наприклад, від трактора Т-40. Укомплектуйте приладову панель, вмонтуйте фари і сигнальні ліхтарі.
6
Пам'ятайте, що саморобна конструкція обов'язково повинна пройти державний техогляд і отримати реєстраційний номер. Без цього приступати до роботи не можна.