Як виправити машину. Як виправити акумулятор на машині.

Начинающему автолюбителю буває важко впоратися з тими неприємними несподіванками, які всюди підстерігають машину. Як виправити дрібні неполадки на місці, щоб дотягнути до гаража?
Інструкція
1
Одна з частих проблем - лопається шланг зчеплення. Знайдіть місце розриву і перетяните його сирої гумою, а потім замотайте це місце мідним дротом. Звичайно, це не усуне поломку надовго, але протягнути кілька сотень метрів машина зможе.
2
Що робити, якщо колесо проколоте, а запасного з собою немає? Накачувати його повітрям абсолютно марно, так як повітря все одно буде виходити назовні крізь пробоїну. Але спробуйте закачати в колесо воду, налив її в насос. Вода має велику щільність, ніж повітря, витікати вона буде повільніше, і ви зможете дістатися до будинку.
3
Як відновити вийшла з ладу свічку запалювання? Якщо ізолятор уцілів, покладіть несправну свічку на 20 хвилин в ацетон. Розчинник роз'їсть нагар, і його можна буде зчистити за допомогою дротяної щіточки. Протріть порожнину свічки кислотою, промийте її водою, а потім відрегулюйте зазор. Однак пам'ятайте, що відновлену свічку через деякий час все одно доведеться замінювати.
4
Іноді трапляється, що в дорозі витекла гальмівна рідина, і її необхідно чимось замінити. Вам можуть допомогти самогон, кріплене вино, горілка, мильна вода або тосол. Це краще, ніж зовсім нічого, і ці речовини допоможуть вам дістатися до місця, де можна буде роздобути нормальну гальмівну рідину. Але пам'ятайте, що гальмівну систему неодмінно потрібно буде промити.
5
Якщо при дрібному ремонті відмовляється відкручуватися гайка, що не застосовуйте велике фізичне зусилля, інакше ви можете просто зірвати різьбу. Змастіть гайку бензином або гасом і зачекайте кілька хвилин, поки ці речовини не знищать іржу. Потім зчистіть з гайки якнайбільше бруду і надіньте на неї ключ. Починайте акуратно стукати по ньому до тих пір, поки гайка не зрушиться з місця. Після цього можна спокійно її відкручувати.
6
Якщо під час шляху порвалася картонна прокладка, зніміть її, промийте гасом, бензином або уайт-спіритом і оберніть ізоляційною стрічкою або простими поліетиленовими пакетами. На короткий час вони зможуть забезпечити цілісність прокладки.