Як включити nokia без кнопки включення. включення телефону без кнопки.

Телефони nokia мають кнопку включення, звичайно розташовану у верхній частині корпусу. Досить часто вона продавлюється всередину, вилітає або просто перестає працювати. Включити телефон в такому випадку можливе кількома способами.
Вам знадобиться
  • - пінцет;
  • - тонкі вони не ізольовані проводки;
  • - тонкі викрутки;
  • - паяльник з тонким жалом;
  • - паяльний флюс;
  • - лампа з лупою.
Інструкція
1
Пінцетом або будь-яким гострим предметом витягніть неробочу кнопку з корпусу телефону. Освітите ліхтариком або лампою отвір в корпусі. Ви побачите прямокутна ділянка плати, відповідний розмірами кнопці і по 2 контакту з боків від нього. Тонким дротом, голкою або шпилькою замкніть будь-яку пару бічних контактів. Будьте обережні, не просувайте голку або шпильку вглиб отвору, інакше ви пошкодите знаходяться нижче контакти. Згодом не вимикайте телефон і не допускайте повної розрядки акумулятора.
2
Якщо не вдається витягти кнопку, то зніміть корпус телефону. Для цього за допомогою спеціальних тонких викруток скрутіть всі болти, потім акуратно підніміть задню панель. Дістаньте застряглу кнопку.
3
Візьміть паяльник з тонким жалом. Увімкніть його в розетку. Умочіть нагріте жало в паяльний флюс. Для кращої видимості освітите плату спеціальною лампою, оснащеної лупою. Візьміть кнопку пінцетом. Припаяйте її до контактів на платі. При пайку не перегрівайте кнопку і плату, інакше вони можуть розплавитися. Не залишайте перемички між контактами.
4
Якщо у вас немає паяльника і флюсу, то просто замкніть контакти кнопки вимикання тонким металевим предметом так само, як описано в першому кроці. При замиканні притримуйте однією рукою акумулятор для того, щоб він не випав і телефон не вимкнеться знову.
5
Поставте на місце задню панель і вкрутіть всі болти.
6
Якщо кнопка вимкнення втрачена, то припаяйте до будь-якій парі бічних контактів на платі тонкі проводки. Їх довжина повинна складати 10-15 мм. Виведіть проводки за межі корпусу. Поставте задню панель і вкрутіть болти. Для включення телефону просто замикайте припаяні проводки.
7
Якщо самостійні спроби включити телефон виявилися безуспішними, зверніться в сервісний центр або ремонтну майстерню.
Зверніть увагу
Не розбирайте самостійно телефон, що знаходиться на гарантії, інакше вона перестане на нього поширюватися.
У телефонів Nokia кнопка включення зазвичай розташовується у верхній частині корпусу. З часом у міру експлуатації телефону ця кнопка може продавитися і перестати працювати. В цьому випадку, щоб включити телефон, доведеться вдатися до невеликих хитрощів.
Інструкція
1
Візьміть пінцет або будь-який гострий предмет, щоб включити Nokia без кнопки . Витягніть з корпусу телефону неробочу кнопку. Візьміть ліхтарик або піднесіть телефон до світла. Уважно огляньте місце посада кнопки . Ви повинні побачити отвір в корпусі, а в ньому плату з чотирма контактами. Візьміть той же пінцет, шпильку, голку або будь-який інший тонкий металевий предмет. Замкніть будь-яку пару контактів.
2
Будьте дуже уважні. Чи не засовуйте металевий предмет занадто далеко в отвір, щоб не пошкодити саму плату телефону. Після того як ви замкне контакти, телефон увімкнеться. Щоб не проробляти цю операцію знову, не допускайте повної розрядки акумулятора і не вимикайте телефон.
3
Зніміть корпус з телефону, якщо не виходить витягти кнопку. Візьміть набір тонких викруток. Виберіть підходящу і викрутити кріпильні болти. Після цього підніміть задню панель. За допомогою голки, пінцета або будь-якого іншого предмета витягніть пошкоджену кнопку з телефону. Далі вам знадобиться паяльник. Бажано використовувати паяльник з вузьким жалом, оскільки належить практично ювелірна робота.
4
Вставте паяльник в розетку і почекайте, поки він нагріється. Потім візьміть каніфоль або паяльний флюс. Умочіть в них паяльник і припаяйте кнопку до плати, щоб включити Nokia. Будьте уважні. Слідкуйте за тим, щоб не перегріти плату або кнопку, оскільки вони зроблені з пластмаси і легко можуть розплавитися.
5
Також прослідкуйте, щоб між контактами не залишилося перемички щоб уникнути замикання. Якщо у вас немає під рукою паяльника, після того, як ви витягнете кнопку, просто замкніть будь-яку пару контактів, як це описано вище. Притримуйте акумулятор, щоб він не випав. Закріпіть задню панель телефону, зафіксуйте кріпильні болти. Слідкуйте, щоб телефон повністю не розряджався і не вимикайте його.
6
Припаяйте до контактів на платі телефону зо два не дуже довгих проводка, щоб включати Nokia без кнопки . Якщо кнопка загублена, це найоптимальніший варіант. Припаяйте проводки до двох контактам. Виведіть їх за корпус телефону. Коли захочете включити телефон, просто замкніть ці контакти.