Як підключити додаткову трубку.

Якщо ви придбали додаткову трубку до радіотелефону далекого зв'язку, її необхідно підключити до основного пристрою. Сучасні моделі радіотелефонів дозволяють підключати до 15 трубок.
Інструкція
1
Купивши нову переносну трубку, насамперед перевірте, чи не використовувалася вона раніше. Для цього натисніть на ній клавішу «END». По-справжньому нова трубка не повинна включитися від цього сигналу. Якщо вона дійсно ні разу не була у вжитку, їй необхідно присвоїти код безпеки.
2
Якщо код безпеки необхідно перепрограмувати, то зробіть наступне: натисніть і утримуйте клавішу на «END». Потім натисніть і удержите протягом приблизно трьох секунд клавіші "MEMO" і "END". Пролунає тональний сигнал, а це означає, що трубка готова до отримання нового коду.
3
Виконайте наступні дії з базовим блоком: для початку відключіть блок живлення радіотелефону від електромережі. Потім натисніть і утримуйте в такому положенні кнопку "H1". Після цього зробіть підключення блоку живлення до мережі. Через 3 секунди ви почуєте тональний сигнал, а саме: "До-Соль-Мі-Соль ...", який звучатиме протягом 10 секунд. В цей час покладіть вашу нову переносну трубку лицьовою стороною вгору на базовий блок.
4
З трубки почнуть звучати такі ж тональні сигнали "До-Соль-Мі-Соль ..." В цей час базовий блок виробляє процедуру автоматичного призначення і передачі коду безпеки нової переносний трубці. Після завершення цієї дії ви повинні почути підтверджують сигнали "До-Мі-Соль".
5
Кількість переносних трубок, підключених до системи вашого телефону, автоматично збільшиться на одну одиницю. Нової трубці буде присвоєно номер відповідно до загальною кількістю трубок радіотелефону, підключених до системи. Саме такий тип підключення мають трубки фірми SENAO різних моделей. Для телефонів інших фірм існують свої алгоритми підключення додаткових трубок. Ознайомитися з ними можна в інструкції до електронного пристрою, на сайті фірми-виробника.
Тариф від Мегафона «Все включено» призначений для абонентів, які активно користуються мобільним зв'язком та інтернетом. За даним тарифом надається певний пакет послуг за фіксовану абонентську плату.

Опис і види тарифів «Все включено»

Тарифи «Все включено» підійдуть для абонентів вчиняють безліч дзвінків, активно відправляють смс, а також користуються мобільним інтернетом. Цими послугами можна користуватися за умови щомісячної абонентської плати. В межах тарифу «Все включено» можна виділити 4 його виду. Це плани S, М, L і VIP. Вони відрізняються кількістю включених послуг і абонентською платою. Мінімальний пакет тарифу S за 350 р. дозволяє здійснити 400 хвилин дзвінків, відправити 100 SMS та MMS і користуватися мобільним інтернетом до 1 Гб без обмеження швидкості. В тарифний план Мегафон - L включені 1800 хвилин в домашній мережі, 1800 повідомлень і 8 Гб інтернет-трафіку. Абонентська плата становить 1290 р. в місяць. За тарифом M - по 600 смс і хвилин, а також 3 Гб інтернет-трафіку. Абонентська плата - 590 р. в місяць. Нарешті, максимальний пакет VIP за 2500 р. на місяць дає можливість здійснити дзвінки загальною тривалістю 5000 хвилин, відправити 5000 смс і включає 15 Гб інтернет-трафіку.

Способи підключення тарифу «Все включено»

Підключити тариф можна в будь-якому офісі продажів Мегафона. Отримати інформацію про їх місцезнаходження можна на сайті оператора зв'язку. При собі необхідно мати паспорт та суму для авансової оплати першого місяця згідно тарифного плану. Також можна скористатися інтернет-магазином на сайті Мегафона. Для цього поряд з обраним тарифним планом (S, M, L або VIP) необхідно натиснути кнопку «Додати в корзину». Також можна відразу вибрати бажані додаткові опції. Далі потрібно авторизуватися або продовжити без реєстрації. При оформленні замовлення можна в режимі онлайн підібрати собі номер і вибрати тип сім-карти (звичайна, MicroSim або NanoSim). На сайті також пропонується відразу заповнити анкету абонента, що скоротить час при оформленні договору. Вона містить особисту інформацію про абонента, його адресу, паспортні дані. Для жителів Москви в межах МКАД пакет підключення доставлять безкоштовно, але можна забрати його в будь-якому офісі продажу. Оплатити тарифний план можна за готівку, банківською картою або за безготівковим розрахунком (для юридичних осіб). Дані способи підійдуть для тих, хто поки ще не є абонентом Мегафона. Якщо ви вирішили перейти на пакет «Все включено» з іншого тарифного плану вам потрібно набрати на телефоні USSD * 105 * 0033 # і натиснути кнопку виклику. Ця комбінація діє для Московського і деяких інших регіонів, для Санкт-Петербурга - * 146 * 28 #. При цьому з балансу спишеться абонентська плата за перший місяць. Сам перехід на тариф безкоштовний. Також діючі абоненти можуть звернутися в офіс компанії для операції по зміні тарифу.