Як зробити лебедя орігамі.

Лебідь - важлива, віддана, шляхетна птах. Безліч відомих художників, захоплених красою і граціозністю лебедів, зобразили їх на своїх картинах. Багато великі письменники і поети, вихваляючи чистоту цих птахів, присвятили їм свої твори. Величезна кількість пісень заспівано талановитими співаками про лебедів. За допомогою японської техніки орігамі будь, вражений лебединим зачаруванням, може зробити фігурку цього птаха з паперу, не виходячи з дому.
Інструкція
1
Для створення лебедя-орігамі знадобиться всього лише чистий білий квадратний аркуш паперу і нічого більше.
2
Приготований квадрат паперу слід зігнути так, щоб вийшов трикутник. На розгорнутій заготівлі залишається помітна лінія згину, по якій можна посильніше поводити нігтем, щоб вона не розгладилася. До цієї діагоналі слід зігнути дві суміжні сторони початкового квадрата.
3
Тепер ліву і праву частини вийшла фігури потрібно зігнути і з'єднати у центрального згину.
4
По центральному згину потрібно скласти фігуру майбутнього лебедя навпіл і з силою зафіксувати згин.
5
Гострий кінець вийшла заготовки необхідно відігнути вправо. Це буде шия майбутнього лебедя-орігамі. Шия паперової птиці повинна бути паралельна лінії її хвоста.
6
Тепер шию потрібно відігнути назад. Залишається заготовка у вигляді гострого трикутника.
7
Далі, розсунувши нижні краї, по намічених згинах слід вивернути шию паперової птаху-орігамі навиворіт.
8
Потім потрібно загнути шию птиці вперед, сильно розгладити і розігнути назад.
9
Верхній кінець шиї слід вивернути навиворіт так, як колись була вивернута сама шия. Цей трикутник стане головою і дзьобом лебедя.
10
Далі потрібно розігнути фігуру. Вийде подобу вузького повітряного змія. Гострий кінець його слід загнути до точки з'єднання двох діагональних згинів. Частина отриманого трикутника відігнути у зворотний бік. Знову зібрати тіло лебедя за старими згинах.
11
Голову лебедя-орігамі слід акуратно зігнути. Частину голови з дзьобом потрібно відвести на сусідню область фігури, ближню до шиї. Голова, дзьоб, шия і тіло лебедя готові.
12
Завершальний етап складання лебедя-орігамі - це хвостик. Його потрібно акуратно увігнуті в задню частину тіла птаха. Величний лебідь з паперу готовий.