Як прискорити процес.

Збереження робочого режиму і прискорення виробничого процесу є однією з основних задач керівництва того чи іншого підприємства. Є безліч чинників, які можуть відволікати співробітників від виконання важливих завдань. Тому варто наслідувати декільком простим принципам для збільшення продуктивності.
Інструкція
1
Вмотивуйте співробітників, дозволяючи їм облаштовувати робоче місце відповідно до своєї індивідуальністю. Сюди може відноситися що завгодно: обстановка, одяг, неголосна музика. У деяких офісах, де чутно тільки клацання клавіатури, не завжди виходить створити робочий настрій.
2
Підвищіть продуктивність фірми за рахунок надання співробітникам нових завдань, які буде цікаво виконати. Свіжі проекти і завдання допоможуть вашим партнерам на деякий час вирватися з рутини, і це дозволить розширити їх коло обов'язків по роботі.
3
Давайте конструктивну критику, надаючи робочим зворотний зв'язок після виконання завдань і проектів. Не робіть особливого упору на тому факті, що, наприклад, рівень якого-небудь співробітника не є високим. Завжди уточнюйте ті аспекти в його роботі, які стають ключовими, над якими потрібно ще попрацювати. Будьте завжди на позитивній хвилі, навіть якщо робота вимагає серйозних змін. Це у багато разів допоможе прискорити процес праці співробітників всередині всієї компанії.
4
Надавайте працівникам право на голос під час нарад. Вони будуть почувати себе значущими, оскільки якщо бачитимуть, що вносять великий вклад в проробляти роботу. Якщо співробітники усвідомлюють, що вони є частиною спільної справи, їх інтерес до роботи дозволить прискорити процес роботи у багато разів.
5
Дайте робочим можливість особистісного росту, розширення обов'язків та визнання їх трудового процесу. Всі ці чинники докорінно вплинуть на прискорення праці та поліпшення якості роботи.
6
Платіть співробітникам на підставі тієї роботи, яку вони здійснили протягом певного терміну. Це значить, що зарплата буде прямо залежати від виконаних завдань, а не проведених в офісі годин. Це мотивуватиме для прискорення робочого процесу так, як ніщо інше.
Густота і зростання бороди залежать від генів і гормонів. У регулюванні цього процесу важливу роль відіграють андрогени. Вони відповідають за виникнення волосся в області пахв і бороди. А чи можна самостійно стимулювати зростання бороди?
Інструкція
1
На затримку зростання а бороди впливають як генетичні проблеми, так і внутрішні захворювання, особливо ендокринні та гастроентерологічні. Також погіршується зростання бороди при пошкодженнях волосяної цибулини або від нестачі поживних речовин в організмі. Тому, першим ділом зверніться до лікаря і з'ясуйте причину слабкого зростання а щетини. Якщо ж обстеження не виявили відхилень, і вам не призначили лікування, тоді застосовуйте народні способи для поліпшення зростання а бороди.
2
Регулярно робіть живильні маски. Вони сприяють зміцненню цибулин. Особливо корисно реп'яхову олію, в якому настоювався червоний перець.
3
Втираючи живильні маски, виконуйте одночасно і легкий масаж підборіддя. Це посилює кровообіг і підвищує приплив поживних речовин.
4
Бережіть свою бороду. Не використовуйте для догляду за нею господарське мило, соду і інші луги. Вони руйнують структуру волосся, і волосяний покрив ставати значно тонше, знижується міцність, погіршується еластичність волосся.
5
Голіться трохи частіше. Від частоти гоління волосся не будуть рости швидше, але коротка щетина виглядає темніше і здається гущі.
6
Вживайте в їжу більше овочів і фруктів. Корисні також сири, сир, горіхи, геркулес. Такі продукти містять кальцій, магній, цинк, кремній, йод, які сприяють зростання у волосся.
7
Регулярно займайтеся спортом. Ходіть в тренажерний зал, бігайте вранці, віджимайтеся, підтягуйтеся на турніку. Адже після посилених вправ організм намагається поповнити запаси гормонів, що може прискорити зростання бороди.
8
Регулярно займайтеся сексом. Це змінює рівень тестостерону в крові і сприяє зростання у щетини.
9
Якщо ці методи не допомагають, тоді звертайтеся до лікаря-андролога. Тривала відсутність бороди та іншого волосяного покриву на обличчі найчастіше може бути викликано затримкою у розвитку вашого організму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7tQ5QfSFYEQ