Як призначити мережеву адресу.

Для того щоб комп'ютери успішно працювали в мережі, будь то локальна мережа або інтернет, необхідно правильно налаштувати мережеві параметри. Налаштування можна робити вручну, однак набагато зручніше і надійніше довірити це спеціальним засобам Windows.
Інструкція
1
Для мереж з TCP/IP розроблений протокол DCHP (Dynamic Host Configuration Protocol - «Протокол динамічної конфігурації вузла»). Він призначає адреси IP, DNS і WINS комп'ютерам, які знаходяться в даному сегменті мережі. На сервері повинна бути встановлена мережева версія Windows - NT. Через меню Start («Пуск») зайдіть в Control Panel («Панель управління») та подвійним кліком активуйте опцію Network. («Мережа»). Вибирайте опцію Services («Служби») та натисніть кнопку Add («Додати»). У списку служб знайдіть Microsoft DHCP Server і підтвердіть вибір, натиснувши ОК. Підтвердіть перезавантаження сервера.
2
У групі Administrative Tools («Кошти адміністратора») запустіть DHCP Manager («Управління»). У головному меню вибирайте пункти Scope («Діапазон») і Create («Створити»). У полях Start Address і End Address вкажіть перший та останній IP-адреси адресного діапазону підмережі і Subnet - маску підмережі. У вікно Excluded Addresses («Виключити») введіть адреси, які не повинні присвоюватися - наприклад, IP принтерів, які не підтримують DCHP.
3
Встановіть термін лізингу в розділі Lease Duration у віконці Limited To. Даний протокол роздає адреси комп'ютерів в мережі на час, який визначається мережевим адміністратором. Можна привласнити IP для безстрокового користування, однак при цьому не виключені ускладнення: якщо комп'ютер видалити з мережі, присвоєний йому мережеву адресу неможливо буде передати іншому користувачеві. Після закінчення половини терміну лізингу («оренди») мережевої адреси клієнт DCHP надсилає запит на його відновлення. Якщо відгук не отриманий, повторний запит надсилається після половини строку, потім ще раз і так далі.
4
Підтвердіть вибір, натиснувши OK. Після закриття діалогового вікна ви можете активувати діапазон адрес відразу або спочатку визначити всі діапазони вашої мережі, а потім активувати всі одночасно. Праворуч від активованих діапазонів з'явиться зображення жовтої світиться лампи. На клієнті DCHP (комп'ютері, за яким працює користувач) необхідно вказати, що IP буде отриманий автоматично.
5
Якщо є необхідність задати IP-адреса вручну, на клієнтському комп'ютері через «Панель управління» зайдіть в папку «Мережеві підключення». Правою клавішею миші для виклику контекстного меню клацайте по значку мережевого підключення і вибирайте опцію «Властивості». Відзначте «Протокол Інтернету (TCP/IP)» і натисніть «Властивості». Активуйте «Використовувати наступний IP-адреса» і заповнюйте поля в розділах, призначених для визначення IP-адреси і DNS-серверів.
У багатьох людей виникає необхідність дізнатися номер телефону за адресою в Москві. Ще в радянські часи існували довідкові столи, де за певну плату видавалася інформація про городян, одного адреси зазвичай було достатньо не тільки для того, щоб дізнатися адресу, але й інформацію про ім'я-по батькові і т.д. Закон «Про захист персональних даних» вніс корективи в життя, і тепер особиста інформація - під замком. Втім, в інтернеті існує величезна кількість сервісів, що дозволяють отримати потрібну інформацію безкоштовно і швидко.
Інструкція
1
Дані проекти здійснюють пошук по величезному числу інтернет-джерел. Задайте параметри пошуку (адреса), і ви отримаєте не тільки номер телефону, зареєстрованого за вказаною адресою, але і часткову інформацію про людину, там проживає.
2
Наприклад, в пошуковій системі http://www.hella.ru/code/poisk.htm безкоштовно та без реєстрації ви можете легко дізнатися номер телефону за адресою і навіть назвою фірми або організації. У лівому меню знайдіть потрібний місто і натисніть на нього.
3
Так як ви намагаєтеся дізнатися номер телефону за адресою, графу «Номер телефону» залиште порожньою. Введіть назву вулиці. Графу «Прізвище власника» також можна залишити незаповненою. Натисніть на кнопку «Шукати».
4
Відкриється вікно, в якому ви повинні вказати більш точну адресу. Впишіть номер будинку, корпус і номер квартири. Знову натисніть на кнопку «Шукати». Далі ви отримаєте результати проведеного пошуку по вашому запиту.
5
Телефонний довідник Москви http://phone.desk.ru/tel.asp?city=m#c пропонує ті ж послуги. Принцип заповнення для отримання шуканої інформації ідентичний.
6
Наступний телефонний довідник http://bigphonebook.ru/index.html?v=1 пропонує великий перелік телефонів і адрес. На сторінці, ви побачите вкладку «Знайти», з графами «Що?» І «Де?». Введіть в поле «Що?» Назва організації, магазину чи «житловий будинок».
7
Введіть у поле «Де?» Назву міста, вулицю, номер будинку і квартири. Натисніть «Вперед!». Якщо запропоновані варіанти пошуку занадто великі або не збігаються, поставте в правій частині вкладки галочку у віконці «точніше» і знову натисніть «Вперед!». Ви отримаєте номери телефонів, зареєстровані за цією адресою, а також зможете подивитися знайдений об'єкт на карті. Якщо за даною адресою знаходиться організація або фірма, ви побачите адресу електронної пошти та сайту.