Як зв'язати прихватку.

Кожна господиня тримає на своїй кухні безліч корисних і практичних предметів, але і з не меншим завзяттям прагне прикрасити інтер'єр цієї кімнати красивими аксесуарами. Наприклад, декоративними прихватками. На подив багатьох, вони можуть бути не тільки тканинними, але і в'язаними. Уявімо, один з варіантів - прихватка у формі круга, виполненнfz гачком.
Вам знадобиться
  • гачок №2, будь-які нитки
Інструкція
1
Як правило, цей кухонний аксесуар складається з двох частин. Спочатку в'яжемо переднюю.Набрать ланцюжок з 6 повітряних петель і з'єднати в кільце. Потім три повітряних петлі підйому і провязать в кільце 11 стовпчиків з накидом, замкнути в коло. Потім знову 3 повітряних петлі підйому, дві повітряних петлі і стовпчик з накидом в перший стовпчик попереднього ряду, потім знову 2 повітряних петлі і стовпчик з накидом - так повторювати до кінця ряду.
2
Наступний крок. Набрати попорядку одну повітряну петлю підйому, п'ять повітряних петель, стовпчик без накиду в стовпчик попереднього ряду - також повторювати до кінця ряду. Четвертий ряд: три повітряних петлі підйому, шість стовпчиків з накидом в арку з п'яти повітряних петель попереднього ряду, знову п'ять повітряних петель і сім стовпчиків з накидом - повторювати до кінця. П'ятий ряд: три петлі підйому, 6 стовпчиків з накидом (між ними має бути по одній повітряної петлі), 3 повітряних петлі і сім стовпчиків з накидом (між ними по одній повітряній) повторював.
3
6 ряд: 3 повітряних петлі підйому, вісім стовпчиків з накидом в кожну петлю попереднього ряду, 7 повітряних петель і 9 стовпчиків - до кінця ряду. 7 ряд: 3 повітряних підйому, шість стовпчиків в накидом, два стовпчики, з'єднані разом у верхівки, 5 повітряних петель, простий стовпчик в середину арки і ще 5 повітряних. В'язати так до кінця ряду, причому перші два і останні два стовпчики з накидом між арками повинні бути пров'язані разом у верхівки. 8ряд: 3 повітряних петлі, 4 стовпчики з накидом (починаючи з другого стовпчика попереднього ряду), останні два стовпчики з накидом з одного верхівкою. Потім 5 повітряних, простий стовпчик в арку, знову 5 повітряних, стовпчик, 5 повітряних, два стовпчики з накидом провязани разом, 5 стовпчиків з накидом і два стовпчики з накидом провязани разом - повторювати до кінця ряду.
4
9 ряд: 3 повітряних петлі, два стовпчики з накидом, два стовпчики з накидом разом, 5 повітряних, стовпчик в арку (так ще 3 рази), стовпчики з накидом, пров'язати разом, стовпчик з накидом і знову два стовпчики з'єднані у верхівки. 10 ряд: 3 повітряних петлі, два стовпчики з'єднані разом, 5 повітряних, простий стовпчик в арку (повторити ще 4 рази), три стовпчики з накидом, пров'язати разом у верхівки. Кожен ряд повинен закінчуватися з'єднувальним стовпчиком. Таким чином, ми отримали квітка
5
Якщо не влаштовує обсяг прихватки, наступні ряди провязать простими стовпчиками. Обрізати нитку.
6
Для другої частини прихватки набрати 6 повітряних петель, з'єднати і в'язати по спіралі до потрібного обсягу. Потім обрізати нитку. Зшити обидві частини. Для петлі набрати ланцюжок з 15-ти повітряних і приєднати до готового виробу. Зволожити і дати висохнути. У підсумку отримуємо цілий твір мистецтва - ажурний аксесуар для кухні.
Зверніть увагу
При ажурному в'язанні гачок варто тримати в руці більш вільно.
Корисна порада
Пропрасувати прихватку теплою праскою - це дозволить приховати огріхи, допущені при в'язанні.