Як перекодувати замок на двері. Як працювати в замку.

Перекодування - це зміна секретного коду електронного замка, необхідна в тому випадку, якщо ви втратили ключ або його у вас вкрали. Своєчасне виконання перекодування вбереже ваш будинок від зловмисників.
Інструкція
1
Для виконання перекодування замка найкраще звернутися в ту ж саму фірму, яка вам його встановила. Міняючи код кустарним способом, дуже легко пошкодити замок або знизити його надійність. Не ризикуйте безпекою своєї сім'ї і свого майна, довірте зміну коду замка професіоналам. Перекодування позбавить вас від необхідності міняти замок, але купити нові ключі все ж доведеться, оскільки старі ключі з оновленим замком працювати не будуть.
2
Якщо ж ви вирішили перекодувати замок самостійно, послідовність ваших дій буде прямо залежати від типу замикаючого електронного пристрою. Якщо ви встановили замок CISA, зробіть наступне: ознайомтеся з інструкцією і придбайте у виробника спеціальний пристрій для зміни коду і комплект нових ключів.
3
Старим ключем відкрийте двері і висуньте назовні до межі всі ригелі, повернувши ключ у замку до відмови.
4
Введіть пристрій для зміни коду в спеціальний отвір, розташоване під ригелями, потім натисніть досить сильно всередину замку до кінця.
5
Продовжуючи натиск на спеціальне пристосування для зміни коду, поверніть його в напрямку проти годинникової стрілки доти, поки не пролунає клацання, потім вийміть пристрій.
6
Вставте в замок будь-який з нових ключів, які знаходяться в комплекті, спеціально зробленому для зміни коду, потім поверніть всі ригелі в їх початкове положення, повертаючи при цьому ключ в замку до відмови. Перед тим як закрити двері, ще кілька разів поверніть новий ключ у замку і в одну, і в іншу сторону, щоб перевірити, чи нормально функціонує замок. Якщо він працює не зовсім чітко, повторіть всі маніпуляції з пристроєм для зміни коду. Спосіб зміни коду залежить від типу замка і компанії-виробника, тому в кожному конкретному випадку краще звертатися до інструкції, отриманої при покупці замку, і до консультації фахівців. Непродумані і непрофесійні дії можуть привести до небажаних наслідків і великим затратам.