Як поставити прямоток. Як встановити прямоток на авто.

Прямоток, він же прямоточний глушник, встановлюють для того, щоб домогтися збільшення потужності, прибавки швидкості і появи потужного звуку, який надає автомобілю «крутизни», на думку любителів тюнінга. Як поставити прямоток?
Інструкція
1
Робота по заміні глушника повинна проводитися в автосервісі. Придбайте якісний глушник і зверніться до хорошого майстра. Оскільки глушник впливає на роботу двигуна, не ризикуйте здоров'ям свого автомобіля, намагаючись замінити деталь самостійно. Якщо ж ви повністю впевнені в своїх уміннях, навичках і необхідності заміни глушника, зробіть наступне: розберіть старий глушник і видаліть його з автомобіля. Витягніть всі його нутрощі через вирізані стінки. Для цього вам знадобляться дві труби: одна повинна мати діаметр вхідної труби як у стоку, а друга, повинна бути довжиною близько 1 метра і діаметром приблизно 20 сантиметрів. Крім того, вам буде потрібен старий глушник, узятий від автомобіля тієї ж самої марки.
2
У новій вхідний трубі з діаметром як у стоку просвердлите отвори потрібного діаметру з того боку, з якою вона буде з'єднуватися з банкою глушника. На неї за допомогою металевої пластини наварите другу трубу, що має діаметр 20 см і помістіть всю цю конструкцію всередину глушника.
3
Глушитель заваріть з обох сторін і оберніть для початку теплостійкою ізоляцією, а після цього - листом нержавіючої сталі внахлест (по 5 см на торцях і по всій довжині). Боковини загорніть, завальцуйте стик, приваріть вуха для власників. Після цього глушник готовий до застосування.
4
Встановіть глушник на автомобіль. Для цього вам, можливо, доведеться збільшити отвір в бампері за допомогою болгарки. Прикріпіть його до штатних кріпленням, і роботу можна вважати закінченою.
5
Пам'ятайте, що використання прямоточного глушника супроводжується дуже великим шумом. Проявляйте повагу до оточуючих і не розвивайте велику швидкість на нічних дорогах. Також уточніть, чи не слід заявляти про зміни характеристик машини в ГИБДД, щоб уникнути можливих проблем при зустрічі з інспектором.
Причини установки прямоточної системи вихлопу на мотоцикл різні: від збільшення потужності до поліпшення зовнішнього вигляду і звуку вихлопу байка. Але метод установки прямотока приблизно однаковий для більшості марок і моделей мотоциклів.
Вам знадобиться
  • Універсальна прямоточная вихлопна система в комплекті.
Інструкція
1
Зніміть пластикові облицювання з підрамника мотоцикла і його хвостовій частині. Якщо на мотоциклі глушник проходить не збоку, а під сидінням, знімайте сидінні. Послабте хомути кріплення штатного глушника. Як правило, їх два: хомут біля центральної підніжки і хомут (або болт) на підніжці пасажира.
2
Акуратними рухами вгору і вниз зніміть штатний глушитель. На деяких моделях мотоциклів для зняття глушника потрібно попередньо зняти накладку в нього. З глушника зніміть гумову підкладку для центральної підніжки.
3
За допомогою відповідного металевого предмета видаліть ущільнювальну фольгу і прокладку на патрубку штатного випускного колектора. Візьміть подовжувач, що входить в комплект з прямоточною вихлопною трубою. Цей подовжувач надіньте на патрубок штатного вихлопного колектора так, щоб залишався зазору не залишалося. Місце з'єднання стягніть хомутом і посадіть на герметик.
4
Приміряйте центральну підніжку: вона повинна поєднуватися зі спеціальним виступом на переходнике. Встановивши подовжувач, з боку з'єднання його з прямотоком покрийте герметизирующим складом, стійким до високотемпературного впливу. Зазвичай такий герметик йде в комплекті з прямоточним вихлопом. Герметик наносите тонким суцільним шаром по всьому колу.
5
Акуратно встановіть прямоточний глушник на подовжувальну трубу, попередньо вдягнувши на неї хомут. Проступили надлишки герметика видаліть м'якою тканиною. Окремим прогумованим хомутом прикріпіть глушник до пасажирської підніжці, але остаточно не затягуйте. Натягніть пружини, що стягують сам прямоточний глушник і його подовжувач. Після цього акуратно затягніть всі хомути.
6
Герметик висихає протягом 4 годин, після чого стає гумовим на дотик. Зачекавши після цього ще пару годин, можете завести мотоцикл. Після установки прямотока на мотоцикл відрегулюйте випускну систему.