Як зібрати зимову вудку. Як зробити вудку зимову.

Кожен справжній рибалка любить зимову ловлю риби. Правда, така риболовля вимагає особливого устаткування, а саме - спеціальну вудку, яку можна придбати в спеціальному магазині в готовому вигляді, але зібрати її самому - оптимальний варіант.
Вам знадобиться
  • зимова вудка; волосінь; гачок і невелике грузило, виготовлене зі свинцю; клей "Момент"; твердий пінопласт; канцелярські скріпки; наждачний папір; діелектрична матерія; нитки.
Інструкція
1
Зібрати самому зимову вудку зовсім не складно, зате це заощадить ваші гроші. До того ж, на відміну від виробників готових вудок, ви будете збирати її більш якісно, знаючи, що вона буде належати вам. В такому випадку зимова риболовля виявиться для вас удачной.Собрать зимову вудку можна, дотримуючись інструкції:
2
Придбайте в спеціалізованому магазині всі необхідні для зборки деталі, а саме - саму зимову вудку, волосінь (її товщину виберіть самі), гачок і невелике грузило, виготовлене зі свинцю. Поплавок не купуйте, його можна зробити вдома безкоштовно.
3
Для зимового поплавка знайдіть трохи твердого пенопласта.От пінопласту відріжте брусок, внутрішньо перетин якого відповідає розміру 1,5х1,5 см. З бруска виріжте заготовки, довжина яких повинна бути дорівнює 2-2,5 см.Обработайте кожну заготовку , надавши їм форму конуса і зачистивши їх наждачним папером.
4
Знайдіть і випрямити звичайні канцелярські скріпки для скріплення кембрика з поплавком. Зробіть верхню частину кріплення, яка буде всередині поплавка, дещо коротший нижньої.
5
Проткніть крепежом нижню частину поплавка, витягнете, змастіть його клеєм, а потім знову введіть в поплавок в цей же отвір.
6
Самі кембрики виготовте з діелектричної матерії, обплітають дроти з перетином 0,75-2 квадрата. Кожен кембрік повинен мати довжину, що не перевищує 1 см.Сделайте з двох кембріков один - ковзний кембрік. Це можна зробити, використовуючи звичайну нитку і клей «Момент».
7
Зберіть всю підготовлену снасть в певній послідовності: - волосінь намотайте на катушку.- через кінець волосіні просмикніть кембрік.- вставте поплавок.- прив'яжіть крючок.- на 5-8 см вище від гачка поставте грузіло.- перевірте потрібну вагу грузила, опустивши вудку в ванну з водою. Грузило повинно лише злегка топити поплавок.
Будь-який час року вносить свої корективи в процес рибної ловлі. Зимовий рибальський сезон також має ряд певних особливостей, які помітно позначаються насамперед на конструкції вудки. Зимова поплавочная вудка повинна володіти деякими відмітними якостями. Всі елементи даної вудки можна при невеликій підготовці зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • - бамбук, ялівець або винипласт;
  • - пластмаса, пінопласт або дерево;
  • - волосяна або жилковая волосінь;
  • - грузило;
  • - гачок.
Інструкція
1
Відразу про головне: забудьте про довгий вудилище, воно має бути в середньому 30-40 см, оскільки покликане лише підсікти рибу. У зв'язку з цим вимальовуються наступні характеристики, очікувані від вудки: пружність, легкість і міцність, які досягаються за чет вибору правильного матеріалу для хлистика. Вельми бажаними в цьому зв'язку виглядають бамбук і ялівець, а також винипласт. До рукоятці також пред'являється ряд вимог відносно матеріалів - пластик або пінопласт, пробка або дерево.
2
Настав час волосіні. Для зимової рибної ловлі використовують волосіні волосяні або жилковими. Цей вибір не випадковий, оскільки волосінь повинна, як мінімум допомагати, а не виводити рибалки з себе втратою еластичності і змерзанням з льодом. Метраж волосіні повинен бути від 12 до 15 метрів. Відхилення в більшу чи меншу сторону нерозумні. Товщина вашої волосіні може бути від 0,1 до 0,2 мм і кріпиться вона на вістрі хлистика петлею.
3
Поплавок для вашої вудки також потрібен типово зимовий, а інакше кажучи, вибір ваш буде на користь обтічного циліндра або конуса. Природно він повинен бути легким. Для цього знову ж підійде пробка, легка пластмаса або кора дерева. Покрийте ваш поплавок яскравою фарбою по всій довжині кільцями. Не забудьте, що він може примерзнути до образующемуся льоду, якщо тримати його на поверхні. Ваша мета потопити його. На допомогу беріть грузила.
4
Вага грузила необхідно підбирати, щоб поплавок занурювався в воду на 2-3 см. Потрудіться і знайдіть баланс, тому що одночасно із зануренням поплавця волосінь не повинна витягатися в струну.
5
І, нарешті, ви дісталися до гачка. Він повинен бути гострим і дуже пружним, щоб уникнути зламів. Тому постійте подовше поруч з вітриною гачків в магазині, помацайте їх, погнили. Гнутися він повинен, а ламатися - ні. Залежно від насадки ви будете вибирати і розмір гачка: для мотиля один, для м'якушки інший, а для малюків третій. У будь-якому випадку доведеться подумати.
6
Зроблена своїми руками поплавочная вудка - це, звичайно ж, задоволення і самореалізація. Кому, як не вам знати, що без праці не витягнеш і рибку зі ставка. А без хорошої вудки риболовля стає заняттям виснажливим.