Як робити паперові кораблики.

Дочекатися, коли закінчиться ця нескінченна зима. Надіти гумові чоботи і бігти по розкислому снігу до калюжі, а якщо пощастить, і до струмка, - запускати кораблики. Це не просто розвага, а довгоочікувана радість, знайома нашим батькам, як і техніка споруди цих самих паперових корабликів. Нагадаємо схему кораблебудування тим, хто готується вперше стати на чолі паперового флоту цієї весни.
Вам знадобиться
  • папір
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу. Краще не надто щільної, підійде звичайний зошита листок або папір для принтера. Складіть аркуш навпіл.
2
Розташуйте лист згином вгору. Зігніть правий і лівий кути до центральної осі.
3
Решта нижні половинки підніміть вгору, у напрямку до утворився кутку.
4
Великими пальцями візьміть папір зсередини, на рівні центральної осі, потягніть в сторони. Правий і лівий кути при цьому опустяться вниз і з'єднаються.
5
Нижні кути получившегося ромба підніміть вгору, зігнувши на рівні середини.
6
Знову виверніть трикутник по центру, зблизивши його правий і лівий кути. У результаті виходить ромб. Візьміть його двома руками за верхівку і потягніть в сторони.
Зверніть увагу
Навесні, коли течуть струмки, однією з найвеселіших дитячих забав є запуск корабликів: паперових або виконаних з дерева. Найпоширеніший варіант кораблика з паперу легко зробити буквально за пару хвилин з листа звичайною шкільного зошита. Також його можна зробити з листа формату А4, які зараз продаються повсюдно.
Корисна порада
В дитинстві багато вміли складати паперові кораблики. Адже пускати в плавання по струмочках виготовлені своїми руками кораблики - одне з найвеселіших занять. А адже йому непогано навчити дітей та онуків. Давайте пригадаємо, як зробити кораблик з паперу. Виготовлення човники з паперу. Лист прямокутної форми скласти удвічі і загорнути краї паперу наверх. Тепер загнути смужки вгору в протилежні сторони, щоб вийшла "пілотка".