Як почистити КПК.

Такі прилади як КПК , часто дряпаються, і багато користувачів відчувають розчарування в обраному пристрої. Звичайно існує і захисна плівка, але що робити, якщо вона не вберегла? Є кілька варіантів видалення забруднень і подряпин з КПК .
Вам знадобиться
  • - зубна паста;
  • - чиста тканина;
  • - вата
Інструкція
1
Використовуйте зубну пасту для очищення екрана КПК від подряпин. Нанесіть трохи недорогий пасти будь-якої марки на стилус від КПК або ватяний тампон. Даний м'який склад допомагає видаляти не надто глибокі подряпини і пошкодження зі скла. Використовуйте наступний прийом і для інших скляних поверхонь в будинку.
2
Ввітріть плавними круговими рухами в екран невелику кількість пасти за допомогою ватного тампона. Це потрібно для більш ретельного опрацювання кожної маленької подряпини і застояної бруду на екрані. Дозвольте пасті ретельно проникнути в поверхню.
3
Спробуйте відполірувати пошкоджену область екрану КПК пальцем, злегка втираючи пасту круговими рухами. Продовжіть до тих пір, поки подряпини не стануть менш помітними. Витріть залишки зубну пасту з екрану приладу м'якою тканиною, яку можна також використовувати для остаточного очищення поверхні екрана.
4
Користуйтеся спеціальними матеріалами. Застосуйте популярний метод позбавлення від подряпин і бруду на екрані КПК за допомогою скла або спеціальної поліруючої пасти. Застосовуйте наступні марки: STP, Rain-X або Displex. Дотримуйтесь тій же інструкції, що і для звичайної пасти.
5
Нанесіть пасту на всю пошкоджену поверхню екрану КПК і за допомогою вати або тканини втирайте її круговими і плавними рухами. Почекайте кілька хвилин, поки скло екрану не висохне повністю. Знову візьміть невеликий шматочок тканини і добре прополіруйте пошкоджені місця, поки вони не стануть гладкими, а подряпини і пил - непомітними.
Зверніть увагу
Якщо подряпини глибокі, приділіть ще трохи часу для шліфування й полірування поверхні. Багато продуктів, які виробляються для видалення подряпин з гладкої поверхні, часто являють собою чистячі абразивні засоби, таким чином, ви берете на себе ризик, коли використовуєте їх для дорогих КПК або смартфонів.