Як підключити гарнітуру до телефону Sony Ericsson.

Мобільний телефон є атрибутом сучасного життя і є практично у кожного. Багато розмовляють по ньому кілька годин на день. Використання гарнітури допомагає полегшити спілкування і зробити руки вільними. Яким же чином підключити гаджет?
Інструкція
1
Перевірте сумісність гарнітури з вашим телефоном Sony Ericsson для того, щоб переконатися, що мобільний розрахований на використання з даним видом гарнітури. Перед використанням зарядіть ваш телефон і гарнітуру від мережевого зарядного пристрою.
2
Для підключення наявної гарнітури до вашого телефону Sony Ericsson необхідно створити унікальний канал бездротового зв'язку між двома пристроями. Для цього включіть мобільний телефон Sony Ericsson. Увімкніть наявну у вас попередньо заряджену гарнітуру , утримуючи кнопку «Відповідь/завершення виклику». Після того як ви почуєте тональний сигнал, гарнітура буде включена, про що буде повідомляти миготливий індикатор на ній.
3
В меню телефону Sony Ericsson знайдіть вкладку Bluetooth, зайдіть в неї і виконайте пошук нових пристроїв. Після того як телефон виявить гарнітуру , яку ви хочете підключити, вам буде потрібно створити пару двох пристроїв. Для цього підтвердіть запит вашого мобільного телефону про те, чи хочете ви створити пару з підключається гарнітурою, натиснувши на кнопку «Так».
4
Після цього ваш мобільний телефон Sony Ericsson зажадає ввести захисний код. За замовчуванням він дорівнює 0000. Введіть вказаний код та підтвердить його, натиснувши повторно кнопку «Так». Після того як буде Ви створили, гаджет буде підключений до вашого телефону, про що повідомить відповідний індикатор на гарнітурі. Після першого виконання сполучення гарнітури з телефоном ваш мобільний знаходитиме гаджет в автоматичному режимі.
Зверніть увагу
Гарнітурою не можна користуватися під час зарядкі.Гарнітура не призначена для роботи зі стаціонарним телефономРадіотелефони та обладнання бездротових мереж можуть викликати перешкоди, створюючи шум під час розмови по мобільному з використанням гарнітури.
Корисна порада
Пам'ятайте, що радіус дії бездротового канал між вашим телефоном і гарнітурою близько 10 метрів.
Протокол бездротової передачі даних Bluetooth з'явився в результаті активного співробітництва та плідної роботи розробників декількох гігантських корпорацій, таких як Ericsson, IBM, Intel, Toshiba і Nokia. В даний час вже більш ніж 4000 компаній досліджують ще не розкриті можливості цієї технології. Власники телефонів Sony Ericsson мають можливість скористатися всіма перевагами цієї бездротової технології. Однак почати найкраще з підключення Bluetooth-гарнітури.
Інструкція
1
Зарядите батарею телефону. Якщо зробити це неможливо, переконайтеся, що датчик батареї показує більше 50%. Робота Bluetooth модуля пов'язана з підвищеною витратою енергії, тому стільниковий телефон Sony Ericsson буде розряджатися дещо швидше.
2
Приготуйте Bluetooth-гарнітуру. Не вмикайте її до того, як активуєте Bluetooth модуль в телефоні. Справа в тому, що виявлення гарнітури відбувається в особливому режимі і відрізняється від звичайного «спілкування» двох телефонів або телефону з комп'ютером, що використовують «синій зуб».
3
Переконайтеся, що в стільниковому телефоні Sony Ericsson виставлені всі необхідні дозволи для роботи по протоколу Bluetooth. В частотності, при першому сеансі «знайомства» гарнітури і мобільника в останнього в меню повинна обов'язково стояти підтверджуюча галочка навпроти пункту «Дозволити виявлення сторонніми пристроями». В іншому випадку гарнітура просто «не побачить» мобільник і з'єднання буде неможливо.
4
Перевіривши правильність виставлених налаштувань в меню телефону, включите гарнітуру. Натисніть і утримуйте кнопку включення, поки світлодіод гарнітури не почне інтенсивно блимати. Не відпускайте кнопку завчасно, інакше гарнітура просто включиться, відразу увійшовши в робочий режим замість того, щоб шукати найближчі до неї відкриті Bluetooth-пристрої.
5
Подивіться на екран. Якщо все було зроблено вірно, то на дисплеї повинен з'явитися запит від системи про дозвіл або заборону роботи з новим Bluetooth-пристроєм. Підтвердіть бажання підключити Bluetooth-гарнітуру до мобільного телефону. Деякі пристрої при першому з'єднанні вимагають ввести пароль з чотирьох символів. Наберіть будь-який, він може бути самим простим, наприклад, 0000 або 1234. Швидше за все, цей пароль більше вже ніколи не буде потрібен.
6
Якщо гарнітура не визначається, а пошук нових пристроїв не приносить результатів, перевірте, чи не чи розряджена пристрій. Зарядіть гарнітуру і знову спробуйте підключитися. У разі, якщо ніяких змін на краще не відбувається, спробуйте визначити, якщо поруч високотехнологічні споруди з сильним екрануючим випромінюванням. Сигнал гарнітури досить слабкий і може бути легко заглушений потужнішим джерелом передачі даних. Також переконайтеся, що стільниковий телефон Sony Ericsson і подключаемая Bluetooth-гарнітура знаходяться на відстані не більше 7-9 метрів один від одного.