Як витягти магнітолу.

У вас зламалася автомагнітола або ви хочете її замінити на більш сучасний варіант? В першу чергу ви повинні демонтувати стару магнітолу . Провести дану маніпуляцію нескладно, якщо ви володієте такою практикою. Якщо у вас відсутній такий досвід, ви можете пошкодити не тільки лицьову консоль, а й обшивку салону. Демонтаж і установка магнітоли в спеціалізованому центрі гарантує вам якість проведених робіт.
Інструкція
1
Визначтеся, чи зможете ви самостійно витягти магнітолу з автомобіля або все-таки вам знадобиться допомога кваліфікованого майстра з сервісного центру. Витяг магнітоли - процес складний і делікатний. Якщо ви раніше не займалися подібною практикою, не варто ризикувати і зараз, ремонт обшивки буде коштувати вам набагато дорожче, ніж зняття автомагнітоли.
2
Придбайте спеціальні автомобільні ключі. Для кожної марки машини існують свої індивідуальні ключі. Зазвичай комплект таких ключів додається до нового автомобіля разом з іншими комплектуючими. Підберіть інструмент, виходячи з кріплення вашої магнітоли. Наприклад, якщо ви демонтіруете магнітолу в автомобілях Ауді і Фольксваген, то вам підійдуть ключі з довгим підставою і петлею на кінці. Обов'язково перед проведенням роботи від'єднайте дріт від негативної клеми акумуляторної батареї.
3
Заглушите машину і проводите всі маніпуляції при непрацюючому двигуні. Кожна марка машини розпорядженні своїм певним місцем під аудіосистему. Встановіть, де в машині знаходиться спеціальний металевий або пластиковий кожух, в який поміщається магнітола. При демонтажі магнітоли важливо дотримуватися точність і акуратність у діях, щоб не пошкодити електропроводку. Врахуйте і той момент, що в деяких машинах існує спеціальне кріплення для автомагнітоли у вигляді металевих санчат. Якщо вони встановлені, потрібно віджати спеціальні кріплення і продовжити демонтаж магнітоли.
4
Вийміть магнітолу з кожуха і дбайливо відключіть всі роз'єми від електроживлення. Відкрутіть всі мають контакти і клеми від магнітоли, використовуючи набір спеціальних інструментів. Штекера з роз'ємів вийміть дуже акуратно, щоб не пошкодити їх. Тепер ви зможете зробити ремонт магнітоли або встановити новий, більш сучасний її варіант.