Як заправити картридж Oki.

Принтери Oki - це надійні апарати, що володіють простою конструкцією. Для заміни витратних матеріалів зовсім не обов'язково звертатися в спеціалізовані компанії, так як користувач може впоратися з цим завданням самостійно.
Інструкція
1
Замініть чіп, на якому зберігається інформація про кількість тонера. Для цього помістіть порожній картридж на стіл таким чином, щоб важіль, що фіксує його в принтері, знаходився зліва від вас.
2
Вимкнути наклейку з кольором, відповідним міститься в картридж е тонеру. Вона розташовується прямо над наклейкою з БАРКОД. Під нею ви виявите невелику кришку, підчепивши яку тонким шліцьовій викруткою, ви побачите сам чіп. Видаливши старий чіп, поставте на його місце новий.
3
Помістіть тонер всередину картридж а. Для цього видаліть кришку, що закриває отвір для засипання тонера. Вона розташовується на протилежній від фіксуючого важеля стороні. Будьте обережні при видаленні кришки - вона може провалитися всередину картридж а. Візьміть конусоподібну воронку і вставте її в отвір. Перед засинанням банку з тонером необхідно як слід потрясти.
4
Існує ще один варіант заправки. Тонкої шліцьовій викруткою отщелкніте чотири кріпильні засувки по периметру бокової панелі картридж а, в якій поміщається кришка, що закриває отвір для засипання тонера.
5
Якщо у вас є спеціальний пилосос з фільтром для особливо дрібних частинок, пропилесосьте бічну панель, ущільнювач всередині неї, і, по можливості, внутрішній простір картридж а. Це запобіжить ймовірність змішування тонерів різного типу. При використанні цього способу заправки застосовувати воронку необов'язково, тонер з банки можна засипати відразу всередину картридж а. Також не забудьте струсити банку з тонером - ця операція обов'язкова при використанні будь-якого способу заправки.
6
Перед закриттям бічній панелі поправте ущільнювач, це допоможе уникнути прокидання тонера під час роботи апарату.