Як зробити ангела.

Ангели - це добрі вісники. Для людей, ангел - це символ божої захисту. Вважається, що кожна людина має свого ангела хоронителя. Тому й не дивно, що янголята так популярні в мистецтві і прикладній творчості. Зробити ангела самостійно не складно. Для цього вам знадобиться трохи уяви і деякі матеріали.
Інструкція
1
Перший варіант. Не зажадає від вас великих матеріальних, трудових і тимчасових витрат. Цей янголятко складається з декоративної стрічки на дроті, серветки і обгорток від цукерок з фольги. Ще запасіться клеєм і ножніцамі.Сложіте декоративну стрічку на дроті у формі банта. Це можна робити і з відрізаним шматком стрічки і прямо з рулончика. Подрежьте акуратно краю банта і перев'яжіть середину невеликим відрізаним шматком стрічки. Ззаду залиште дротяний кінчик, до якого потім можна буде прив'язати нитку, щоб підвісити його на ялинку. Поки відкладіть приготовлені крилишкі.Возьміте фантик від цукерки, оберніть його навколо кульки, скачати з серветки. Це буде голова ангела. Паралельно зробіть гармошку з іншого фантика, сформувавши з нього тулуб ангела, прикріпіть голову і тулуб до відкладеного раніше бантику. Янголятко готовий.
2
Варіант другий. Для нього вам знадобиться біла органза, білі нитки, вата або синтепон, золота тесемка.Вирежьте з органзи три квадрата розміром 20 на 20 см. У центр одного квадрата покладіть шматок вати або синтепону і перев'яжіть вийшов кульку білої ніткой.Чтоби зробити ручки, візьміть заготовку для голови і подверніте всередину зрізи кутів. Це будуть ручки. Перев'яжіть і їх ниткою. Потім по центру намітьте лінію талії, і її закріпіть нітью.Юбку зробити дуже просто. Візьміть другий квадрат, Загорніть в нього янголятка по лінії талії і перев'яжіть ніткой.Осталось лише зробити крила. Для них візьміть третій квадрат, складіть діагонально і перев'яжіть ниткою. До тулубу крила примотати хрест накрекст і прив'язати пояс із золотої тасьми.
Різдво - світле і радісне свято для більшості людей, і не дивно, що багато в цей день намагаються порадувати своїх близьких приємними подарунками, демонструючи свою увагу і турботу. Кращим подарунком, як відомо, є подарунок, зроблений власними руками і відповідний темі свята. На різдво таким подарунком може стати в'язаний вручну янголятко - такий янголятко стане пам'ятним сувеніром для будь-якої сім'ї.
Інструкція
1
Підготуйте тонку пряжу бежевого, білого і жовтого кольорів, а також різнокольорові нитки муліне, гачки різних розмірів, шпильку, клей ПВА і м'який наповнювач для ляльки.
2
Окремо, слідуючи схемам, зв'яжіть з пряжі потрібного кольору голову з шиєю, тулуб, руки і ноги ляльки. При бажанні довяжіте дрібніші деталі - пальці і ніс. Голову в'яжіть круговим в'язанням, збавляючи петлі і зменшуючи кількість стовпчиків у напрямку до шиї.
3
тулуб не довязивайте до кінця - в середині в'язання вставте в нього дротяний каркас і набийте тулуб м'яким наповнювачем. Довяжіте тулуб, збавляючи петлі у напрямку до шиї. В в'язанні ніг ляльки акуратно пров'яжіть стопу і п'яту.
4
Набейте голову янголятка наповнювачем і зробіть йому зачіску з ниток жовтого кольору, пришивши пряжу до голови тамбурним швом вручну. Пришийте до обличчя ніс, вишийте обличчя червоною і чорною нитками муліне. Надіньте на дротяний каркас, що стирчить з тіла, руки і ноги, і пришити їх потайним швом до тулуба.
5
Потім зробіть викрійку одягу для ляльки і зв'яжіть їй сукню з ажурних мотивів. До кожного ажурному мотиву пришивайте блискучу намистинку.
6
Для того щоб зробити ангелика крила, виготовте дротяний каркас і обв'яжіть його білою пряжею стовпчиками без накиду. Також дріт можна просто обмотати білою ниткою. На шпильці пров'яжіть гачком ажурні узори, що нагадують черепашку, і заповніть цими в'язаними візерунками каркас крил.
7
Нарешті, зв'яжіть ангелочку німб - для цього зв'яжіть красиву тасьму з двадцяти восьми витягнутих петель. На кожен фрагмент тасьми пришийте бісер. Тасьму накрахмальте, щоб вона тримала форму, замкніть її в коло і зміцните над головою ангела.