Як вимкнути звук клавіш.

Індивідуальні налаштування телефону дозволяють не тільки оптимізувати його для комфортного використання конкретним власником, але і зробити телефон аксесуаром, що відображає характер свого господаря. Налаштування звуку клавіш на телефонах Samsung відноситься до індивідуальних налаштувань. Вимкнути звук клавіш можна кількома способами.
Інструкція
1
У режимі очікування натискайте бічну клавіш у гучності до самої нижньої позначки, поки не з'явиться значок перекресленого динаміка. Щоб повернути звук, натискайте верхню бічну клавіш у гучності. Щоб перейти в режим очікування, просто відкрийте слайдер або зніміть блокування з клавіатури.
2
Для включення режиму «Без звуку » натисніть і утримуйте в режимі очікування клавіш у "#" протягом декількох секунд. Щоб повернутися в звичайний режим, повторіть дію. Режим «Без звуку » також можна встановити і через опцію «Налаштування». Увійдіть в меню, виберіть «Налаштування», перейдіть в розділ «Профілі» і встановіть режим «Без звуку ».
3
Щоб вимкнути звук клавіш або встановити інший звук для клавіатури, відкрийте меню, перейдіть в розділ «Налаштування», виберіть «Профілі» і натисніть ліву програмну клавіш у «Опції». В меню оберіть команду «Змінити» і підтвердіть. За допомогою чотирьохпозиційної клавіш та навігації перейдіть в розділ «Звуки телефону». У розділі «Включення/вимикання телефону» виберіть режим «Вимкнено», підтвердіть вибір.
4
Перейдіть в пункт меню «Гучність звуку телефону», натисніть кнопку «Опції», потім «Змінити» і за допомогою чотирипозиційну клавіш навігації встановіть режим звуку на позначку "0". Підтвердіть дію, натиснувши на кнопку «Вибір». Щоб повернути звук клавіш телефону, за допомогою правої навігаційної клавіш і встановіть гучність на значення, відмінне від "0".
5
Для того щоб встановити інший звук при натисканні клавіш, перейдіть в розділ «Звук клавіатури» і виберіть з наявного списку звук, який вас влаштовує, пересуваючись по рядках за допомогою навігаційних клавіш. Підтвердіть вибір, натиснувши клавіш у «Вибір» або клавіш у підтвердження, що знаходиться в центральній частині чотирипозиційну клавіш навігації. Виходячи з меню, підтвердіть вибір ще раз, ствердно відповівши на питання «Зберегти зміни?».