Як налаштувати супутник Express AM22.

Супутникова тарілка давно вже не екзотика. Вона дозволяє приймати високоякісний телевізійний сигнал практично в будь-якому місці. Крім того, комп'ютер, який обладнаний супутниковою картою типу Skystar, дає можливість підключення до глобальної мережі інтернет. Налаштувати на супутник супутникову тарілку не є великою проблемою. Потрібно тільки розбиратися в компасі і знати координати необхідного сателіта.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, карта Skystar2, налаштований софт, програма Fastsatfinder 1.6, програма Satellite Antenna Aligment
Інструкція
1
Визначте координати супутника. Для цього скористайтеся програмою Satellite Antenna Aligment, де введіть координати вашій місцевості, після чого відкрийте вкладку "азимут на сонці". Програма видасть координати супутника Express AM22 і час, коли позиція сонця буде в цьому місці. Настройку зробіть по ньому в цей період.
2
Зберіть і встановіть антену, враховуючи те, що в межах прямої видимості не буде великих об'єктів, що загороджують огляд. У період, позначений програмою, починайте шукати супутник Express AM22, слід знати, що офсетна антена має кут зсуву приблизно 35 градусів. Встановіть конвектор в позицію «0». Відрегулюйте антену так, щоб можна було її вільно переміщувати вгору - вниз і вліво - вправо, крім того, вона неповинна самостійно «падати», не забувайте про надійність кріплення і щоб при цьому вона не падала.
3
Запустіть програму Fastsatfinder. Введіть параметри транспондера, наприклад, 10974 SR 29207 V. Якщо їх немає, то слід прописати їх в .ini файлі програми. Або скачайте з інтернету новий ini файл для Fastsatfinder.
4
Натисніть червону кнопку і почніть пошук супутника. Направте антену на сонці, після чого повільно рухайте антену вліво і вправо. Якщо він не знайдений, то слід або підняти (збільшити кут нахилу тарілки), або опустити антену на кілька градусів, а потім повернути повільно антену зліва направо. Проробіть цю операцію до тих пір, поки не почуєте звуковий сигнал програми. Це відбудеться при попаданні на супутник. Досягніть максимального значення в процентах.
5
Відрегулюйте максимальне значення спочатку по азимуту і закріпіть антену на цьому напрямку. Після чого добийтеся максимального рівня за кутом підйому і закріпіть цей напрямок. Не забувайте при затягуванні контролювати прийом сигналу, так як зазвичай може відбуватися невелике зміщення супутникової тарілки.
6
Виставте кут повороту конвертора. Поверніть його, якщо дивитися на антену, приблизно на кут 19 градусів проти годинникової стрілки, його значення можна подивитися в програмі Fastsatfinder і Satellite Antenna Aligment. Досягніть максимального значення, повертаючи конвертора.