Як відремонтувати газлифт крісла. механізми гойдання вийняти газлифт.

Якщо газлифт не реагує на натискання важеля, то причинами цього можуть бути порушення роботи металевої площадки під сидінням (піастри), неправильне кріплення механізму хитання, або піастри, а також пошкодження пневмопотрона. Якщо причина в несправності піастри, то вам необхідно звернутися в майстерню, а якщо не працює газлифт , то ви можете його просто замінити самостійно.
Вам знадобиться
  • - Справний газлифт;
  • - хрестова викрутка;
  • - гумовий або металевий молоток;
  • - лещата;
  • - кільцева виколотка.
Інструкція
1
Щоб замінити газлифт , потрібно насамперед зняти з нього піастри і сидіння. Для цього переверніть крісло вгору хрестовиною і за допомогою хрестової викрутки відверніть чотири гвинти, що прикріплюють сидіння до піастри. Потім несильно постукуючи, бажано, гумовим молотком по піастри, збийте її з газлифт а. Якщо ці маніпуляції не допомогли, то, щоб зняти піастри, потрібно повернути газлифт за допомогою лещат щодо піастри.
2
Після того як ви зняли з газлифт а сидіння і піастри, потрібно від'єднати хрестовину від газлифт а. Зверніть увагу на те, що з нижньої сторони газлифт а є елементи кріплення, за якими ні в якому разі не можна бити. Для того щоб зняти газлифт без пошкоджень використовуйте спеціальний інструмент - кільцеву вибивач. Газлифт і хрестовина мають між собою конусне з'єднання. Вибити газлифт поодинці навряд чи вийде без певної вправності, тому краще запросіть кого-небудь в помічники. Покладіть газлифт між двома столами. Одна людина буде його притримувати, а другий - буде вибивати важким молотком.
3
Замініть зламаний газлифт на справний. Вставте його із зусиллям в отвір хрестовини. Надіньте на газлифт кожух. Це необхідно зробити до того, як газлифт буде з'єднаний з сидінням.
4
Прикрутите механізм гойдання до нижньої сторони сидіння на чотири гвинта фронтом вперед.
5
Тепер потрібно перевернути крісло і надіти газлифт не його. Вставте газлифт в отвір механізму хитання і з зусиллям натиснете.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LXiV2u18YxA
Корисна порада
Частою причиною поломки газліфта є те, що ви неправильно сидите на кріслі, тобто не розподіляєте вагу на всю площу сидіння, а робите основне навантаження на його передній край. Газлифт виготовлювачі офісних меблів забороняють використовувати при температурі нижче +5 градусів. При більш низьких температурах рідина в ньому замерзає, і при навантаженні він одразу поламається. Якщо крісло ви купуєте в холодну пору року, то приступати до його складання можна тільки через 24 години після того, як його комплектуючі постоять в теплому приміщенні.