Як пов'язати чохол на телефон.

Деякі вважають, що в'язання - це не серйозне заняття для дівчат, особливо молодих. Що створювати «шедеври» своїми руками - доля бабусь і домогосподарок. Разом з тим будь-яка модниця позаздрить легкої ажурною кофтині або стильному вязаному мобільний додаток. Про останній і піде мова. Кожен з нас хоч раз стикався з тим, що підібрати підходящий саме твоєму стільниковому телефону чохол буває часом вкрай важко. То колір не влаштовує, то фасон. Тому пропоную самостійно зв'язати чохольчик для свого мобільного гачком.
Вам знадобиться
  • гачок №2, акрилові нитки двох кольорів, ножиці, голка
Інструкція
1
Чохол буде двоколірний, вертикальними полосамі.Ітак, наберіть ниткою основного кольору ланцюжок з 12 повітряних петель. Обв'яжіть її з обох сторін стовпчиками з накидом.
2
Потім в'язати в цьому порядку: ниткою основного кольору виконати три стовпчики з накидом, три повітряних петлі, пропустити три стовпчики нижнього ряду, а в четвертий знову зв'язати три стовпчики з накидом - повторювати до кінця ряду.
3
Наступний ряд в'язати ниткою контрастного кольору: три повітряних петлі підйому, ще три повітряних петлі, три стовпчики з накидом в порожній квадрат попереднього ряду (так, щоб клітка виявилася заповненою. При цьому, три повітряних петлі виявляються всередині цих стовпчиків) . Далі знову три повітряних петлі і три стовпчики в порожню клітину - так в'язати до кінця ряду. Потім знову поміняти нитку і в'язати таким чином до потрібної висоти.
4
Обв'язати чохол поруч з простих стовпчиків. Потім виконати ще ряд: в кожний простий стовпчик нижнього ряду по два стовпчики з накидом. Виходить пишна облямівка. Обрізати нитку.
5
Набрати ниткою контрастного кольору ланцюжок з 20 повітряних петель. Протягнути вийшов шнурок між петлею візерунка на початку облямівки.
6
Для прикраси можна пов'язати такий квіточку ниткою основного кольору. Набрати ланцюжок з 6 повітряних петель і з'єднати в кільце. Потім виконати пелюстки: стовпчик без накиду, шість повітряних петель, знову стовпчик без накиду - повторювати до кону ряду так, щоб вийшло шість пелюсток. Обв'язати кожна пелюстка рядом стовпчиків з накидом. Обрізати нитку. Пришити готовий квіточка в лівому нижньому куті чохла.
Корисна порада
Якщо ви хочете чохол ширше, то на початку в'язання при виконанні ряду стовпчиків з накидом з двох сторін ланцюжка, пров'яжіть з кожного кінця по 9 стовпчиків з накидом в одну петлю.