Як розрахувати альтернативні витрати.

Необхідно визначити втрати чистої готівки організації для того, щоб розрахувати альтернативні витрати . Втрати готівки не можуть вимірюватися в абсолютних одиницях до капіталу на відміну від інших ресурсів, але ці витрати залежать від альтернативного варіанта. Якщо організація володіє перевищують потреби капіталом, то альтернативні витрати компанії будуть рівними великим показниками ставки дохідності при зовнішніх інвестиціях і нормі прибутковості з еквівалентним ризиком.
Інструкція
1
Будь-який виробник прагне збільшити прибуток підприємства, однак альтернативні витрати є головною перешкодою при реалізації можливостей максимізації прибутку. У разі, якщо керівництво компанії не використовує фонди капіталу і не отримує ставку дохідності від зовнішніх інвестицій, яка перевищує дохідність отримувану інвесторами в іншому місці, тоді фонди розподіляються між акціонерами. В результаті кращою альтернативною можливості ставка дохідності, яка виходить інвесторами компанії, не перевищує мінімальної необхідної ставки прибутковості на інвестиції.
2
Деякі витрати не можуть враховуватися в рамках бухгалтерської системи. Ті витрати, які враховуються системою, повинні грунтуватися на минулих зобов'язаннях твори оплати в майбутньому. Це ті витрати, які називаються дійсними, так як фіксуються бухгалтерською системою.
3
Однак для того, щоб приймати рішення, слід врахувати всі витрати, які безпосередньо не фіксуються на рахунках. Ці витрати і називаються альтернативними витратами або тимчасовими. Тобто ці витрати є витратами, що вимірюють прибуток, якій пожертвували або яку втратили в результаті вибору варіанта дій, і коли від інших варіантів доводиться відмовлятися.
4
Альтернативні витрати , що не відносяться до капіталу, можуть розглядатися тільки у випадках, коли мова йде про рідкісні ресурсах, таких як обмеження в матеріалах, обладнанні або працю. Коли ресурси не є рідкісними, то їх виділити на користь будь-якого іншого варіанта можна.
5
Щоб провести розрахунок тимчасових витрат компанії, слід для кожного який вводимо на виробництві фактора оцінити вигоду, упущену підприємством при використанні ресурсу не найкращим шляхом, а найближчим, у грошовій формі.
6
Альтернативні витрати підрозділяються на 2 типи: зовнішні і внутрішні. Зовнішні витрати пов'язані з придбанням ресурсу і відповідають вигоді, яку можна отримати при використанні таких же витрат іншого альтернативного ресурсу. Внутрішні витрати обумовлені використанням не були залучені, а власних ресурсів, а значить тимчасові витрати ресурсів компанії дорівнюють вигоді, яку можна отримати при альтернативному використанні своїх ресурсів.
Зверніть увагу
Постійні витрати компанія повинна нести в будь-якому випадку, до певної міри вони практично не залежать від обсягів виробництва.
Корисна порада
Тимчасові витрати є основоположними для визначення прибутку компанії, тому вони завжди враховуються при прийнятті економічних рішень.