Як пов'язати гумку. манжети спицями.

Резинка - один з найпростіших і універсальних візерунків для в'язання спицями. Манжети, шкарпетки, шапки, рукавиці і навіть светри повністю - все це можна зв'язати гумкою.
Вам знадобиться
  • - Нитки, з яких ви збираєтеся в'язати
  • - Спиці, подходящте по товщині до ниткам
Інструкція
1
Перевірте, чи підходять спиці, якими ви збираєтеся в'язати, по толшиной для ниток, з яких ви хочете пов'язати гумку. Для це складіть нитку удвічі і скрутіть. Товщина скрученої вдвічі нитки повинна бути приблизно дорівнює товщині спиці.
2
Зв'яжіть зразок, щоб розрахувати потрібну кількість петель для гумки. Для цього наберіть 40 петель і зв'яжіть 40 рядів. Заміряйте вийшов квадратик. Тепер ви знаєте, скільки сантиметрів гумки вийде з 40 петель.
3
Наберіть на спиці потрібну (парне) кількість петель. Якщо ви хочете пов'язати полотно з гумки, набирайте петлі на 2 спиці. Якщо збираєтеся в'язати носок, рукавицю або шапку, набирайте на кругові спиці.
4
Щоб вийшла гумка, потрібно чергувати лицьові і виворітні петлі. Можна чергувати їх через одну, через дві або через 3 петлі. Зв'яжіть полотно або коло потрібної вам довжини і закрийте всі петлі, дотримуючись лицьові і виворітні.
Корисна порада
Ви можете пов'язати манжету або шапку не тільки на кругових, а й на 4 спицях. Для цього вам знадобиться 5 однакових спиць: на 4-х будуть петлі, п'ята використовуватиметься як вільна. Щоб в'язати на 4 спицях, потрібно набрати кількість петель, яке ділиться на 4, і розподілити їх на 4 спиці.