Як швидко навчитися грати на електрогітарі.

Основа рок музики - це гра на електрогітарі . Цей інструмент кардинально відрізняється від класичної гітари. Але навчитися грати на ньому не так важко, як це може здатися на перший погляд. Звичайно, бажано мати досвід гри на «класиці». Тоді ви зможете навчитися грати на електрогітарі без особливих труднощів.
Інструкція
1
Ознайомтеся з основами гри на електрогітарі Це насамперед два основних способи передачі звуку. Перший з них - гра квінтами. Для цього придбайте спеціальну таблицю акордів - Квінт. За допомогою таких акордів ви будете задавати ритм пісні. Простота таких акордів в тому, що ви задіюєте всього лише два-три пальці. Для підтримки ритму можна водити такий квінт по всьому грифу гітари, створюючи музику «на слух». Вивчіть кілька Квінт і тренуйтеся в грі кілька днів. Після цього переходьте до наступного способу гри.
2
Разучите Соловйов відміну від першого способу гри, соло є складним елементом у виконанні. Для цього потрібні тижні тренувань, а в ідеалі необхідно займатися кілька місяців. Суть гри соло полягає у швидкій грі нот. Пальці гітариста ковзають по всьому грифу в межах перших трьох струн. Починайте тренувати гамму. Найпростіша у виконанні гамма виглядає наступним чином: затискайте перший лад першої струни, ударяйте по ній, далі затискайте другий лад, третій. Потім ударяйте по струні в зворотному порядку ладів (4, 3, 2, 1). Переходьте на струну вище.
3
Ускладнюйте гаммиПереходіте до стандартної гамі «до, ре, мі, фа, соль, ля, сі». Як тільки ви зможете безпомилково потрапляти по струнах, що не дивлячись на них, прискорюйте ритм. В ідеалі ви повинні програвати гамму не більше ніж за 3-4 секунди. Все це, звичайно, дається з практикою. Пам'ятайте, що гамма можете гратися по всьому грифу. Поступово переходите до соло-партій відомих музикантів. Теоретично до будь-якої пісні можна підібрати соло-партію.
4
Тренуйте гру медіаторомВ відміну від класичної гітари, на електрогітарі струну щипати не пальцями, а медіатором. Тому звучання виходить особливим. Спробуйте вдарити по струнах пальцями і медіатором. Ви відразу ж помітите різницю. При грі квінтами медіатором вдаряють по тих струнах, які затиснуті в даному акорді.
Навчитися грати на гітарі може практично будь-яка людина. Але як навчитися грати так само швидко, як рок-зірки і професійні гітаристи, при цьому не втрачаючи якості виконання?
Інструкція
1
Гітаристи кажуть: «Щоб грати швидко, спочатку навчися грати повільно». Щоб освоїти швидку техніку гри на електрогітарі , для початку заучуйте вподобану мелодію в повільному темпі. Тільки коли на повільній швидкості ви зможете зіграти обрану партію без єдиної помилки, можете приступати до нарощування швидкісний техніки. Коли будете набирати темп, чергуйте прискорення і уповільнення і стежте за дотриманням пауз.
2
Кілька разів прослухайте улюблену мелодію. Продумайте, як при її виконанні прибрати зайві рухи, адже якщо ваша рука буде «літати по грифу» дорогоцінна швидкість помітно знизиться.
3
Вивчіть аппликатуру мелодії. Під час гри кожен палець повинен витягувати з струни свою ноту, не підміняючи собою інші. В іншому випадку музика буде «спотикатися», а це означає, що швидкісної гри домогтися буде неможливо.
4
Постарайтеся позбутися від напруженості. Великі музиканти світу, наприклад, Ингви Малмстін, в змозі грати найскладніші концерти по кілька годин поспіль, при цьому з боку здається, що руки їх рухаються легко і вільно. Щоб добитися такої ж техніки краще займатися невеликі проміжки часу, але часто, тоді ваші руки будуть менше втомлюватися. Позбутися від напруженості багатьом можуть допомогти виступу на публіці. Якщо слухати вас поки нікому, можна записувати свою гру на будь-яку записувальну апаратуру. Майстри кажуть, що відчуття будуть дуже схожими на публічний виступ.
5
Розвивайте техніку правої руки прийомом tremolo. Проте не потрібно доводити праву руку до сильного напруги. Гра повинна приносити радість.
6
Одна з головних умов - терпіння. Природно не вийде відразу освоїти таку ж техніку, як у майстрів хард-року. Грати доведеться по багато годин протягом тижнів. Урізноманітніть вправи, щоб гра не набридла, і вірте у власний успіх. Адже найкрутіші музиканти колись взяли в руки гітару в перший раз.