Як зробити собачу упряжку. собача упряжка своїми руками.

Морозний зимовий день, вихідний і ви вирішили виїхати за місто, взявши з собою улюблену собаку. А може у вас їх дві, чи три? Тоді чому б не спробувати прокататися на собачій упряжці? Тільки пам'ятайте, не кожна собака може бути їздовий, не всі добре переносять холод і в змозі тягнути великий вантаж, найкраще для цього підходять північні лайки.
Інструкція
1
Зробіть легкі дерев'яні сани (нарти) Довжина саней від двох до чотирьох метрів, дивлячись, як ви хочете їх використовувати. Якщо просто трохи оббігати у вихідний день з єдиною улюбленою собакою, то звичайно вистачить і маленьких НАРТ, великі ваш пес може і не потягти. Ширина між полозами 55-75см, ширина самих полозів 10-14см. В полози вставте бруски (3-4 штуки), висотою 50см, посередині зробіть поглиблення і вставте поперечні перекладини, скріпивши обидві половини Нартов. До передніх кінців полозів прикріпіть дугу, роги якої підтягніть до першої парі вертикальних брусків. На поперечні зв'язку покладіть поздовжні дощечки, які спиратимуться в дугу.Все частини НАРТ пов'язуйте ремінцями. Якщо ви хочете купити готові сани, вибирайте міцні легкі дерев'яні.
2
Візьміть довгий шкіряний ремінь або міцну мотузку товщиною 2 -2,5см. Це буде центральний ремінь для буксирування (на півночі цей ремінь називають «потяг»). його довжина залежить від того, скільки собак ви плануєте заперечує. Зазвичай в упряжку ставлять від однієї до чотирнадцяти собак. На одну собаку може припадати не більше 40-50кг вантажу. Потяг прив'язують до нартам. До потягу з двох сторін пріпрягают собак. Зазвичай собак ставлять парами, з двох сторін потяга. Необхідно пам'ятати, що вожак зграї ставиться в першій, провідній парі. Собаки повинні бути добре навчені і слухатися господаря (каюра), так як він не може управляти собаками тільки за допомогою команд.
3
Зробіть шлею для собаки з м'яких шкіряних ремінців шириною 4 - 4,5 см. Якщо ремені будуть тонше, вони під вагою вантажу вріжуться в тіло собак. Шлейка являє собою петлю, яка одягається собаці через голову на груди і закріплюється навколо тулуба, підтримується спинними ременями. Кінець шлейки знаходиться з боку собаки і кріпиться до потягу. Всі деталі між собою скріплюються карабінами, що дає можливість на морозі, не знімаючи рукавичок або рукавиць надягати і знімати упряж з собаки. В магазинах продаються шлейки, але вони трохи не так влаштовані, але якщо знайдете більш менш підходящу, можна купити і вдосконалити. Надіньте на собак шлейки, пріпрягіте до потягу ... Гарного відпочинку!
Зверніть увагу
Одна собака може везти вантаж не більше 50кг