Як відрегулювати зливний бачок. Як працює зливний бачок вода не надходить в унітаз.

Протягом одного дня через те, що зливний бачок від унітазу несправний, може бути втрачено до 150 л води. Для квартир, оснащених лічильниками, це суттєво вплине на рахунок по сплаті комунальних послуг. Іншим загрожує грибок або витік води до сусідів. Як же відрегулювати бачок ?
Інструкція
1
Щоб відрегулювати рівень води в зливному бачку унітаза, опустіть або підніміть поплавок, що знаходиться в ньому. Або витягнете приєднану до пластмасового поплавцю ребристу деталь із спеціального поглиблення. Встановіть її на тому рівні висоти, який необхідний - нижче або вище. В результаті можна бути спокійними, що надходить в бачок вода не переллється через край.
2
Щоб відрегулювати кількість води, яке буде витрачатися при змиві, встановіть ту ж ребристу пластмасову деталь або нижче, або вище. Подивіться, якого обсягу води буде достатньо, щоб злив нечистот здійснювався нормально.
3
Подивіться - чи надходить вода з бачка в унітаз без натискання на кнопку, що відповідає за слив. В цьому випадку буде відбуватися більша втрата води, яка при встановленому лічильнику відіб'ється на гаманці. Навіть якщо туалет знаходиться в сільській місцевості, то господарям доведеться частіше відкачувати воду з септика. А причина в клапане.В тому випадку якщо клапан зливного бачка, регулюючий в ньому рівень води, погано діє, то спочатку його зніміть. Потім відкрутите кріплення, яке зверху утримує трубку з водою, що надходить в бачок . Над трубкою знаходиться прокладка, на яку чинить тиск клапан. Коли ступінь наповнення бачка водою збільшиться, перевірте наявність сміття під прокладкою. Нормальній роботі клапана в зливному бачку може завадити навіть частинка від іржавої труби. Тому все сміття копітко і акуратно видаліть. Тепер роботі клапана нічого не помешает.Когда наступного разу виявиться, що тече зливний бачок , постарайтеся згадати ці поради. Потім виконайте всі рекомендовані тут процедури. І тоді сантехніка викликати вже точно не доведеться. У наш час бути майстром на всі руки вельми вигідно й економно.
Зверніть увагу
Зливний бачок переповнятися не повинен.
Корисна порада
Гумове кільце, яке знаходиться з метою ущільнення між унітазом і зливним бачком, з часом зношується і потребує заміни. Щоб його замінити, слід відключити воду, зняти зливний бачок і підібрати потрібне за розміром кільце.