Як зробити лазер в домашніх умовах. Як зробити лазер своїми руками.

  •  Хто з підлітків і більшості дорослих, чоловічої статі, не мріє зібрати свій власний лазерний меч? Лазерні указки давно вийшли з моди, їх потужність навряд чи здатна когось вразити. Однак це не означає, що вони Вам не послужать наостанок. Лазерного меча з них не вийде, але ось цілком потужний лазер вийде.
  •  Щоб зробити лазер в домашніх умовах, Вам знадобиться лазерна указка, привід з двд з робочим лазером, ліхтарик, проводи й паяльник. Купити зламаний двд можна на радіо ринку, якщо в господарстві такого немає.
  •  На першому етапі, Вам потрібно витягти лазерний діод з двд. Це довгий і кропіткий процес. Коли Ви розкриєте двд, Ви без зусиль знайдете каретку, яка рухається по двох напрямних. Розкручувати каретку потрібно акуратно. У Вас на шляху буде безліч шурупів, знімати їх потрібно без поспіху, так як лазерний діод не терпить тряски і ударів. Коли Ви витягне його з корпусу каретки, тримайте його акуратно і дбайливо.
  •  Другий етап, це заміна в лазерній вказівкою її рідного діода, на витягнутий з приводу. Це необхідно, щоб зробити лазер могутніше. Справа в тому, що всередині указки варто малопотужний лазерний діод, тоді як в двд лазер класом вище. Лазерну указку вийти розкрутити на дві частини. Діод встановлений у верхній. Вам потрібно дістати рідний діод і ізлучатель.После цього в корпус верхній частині потрібно встановити діод з двд. Найкраще посадити його на клейову основу.
  •  На третьому етапі, потрібно помістити вдосконалену верхню частину указки в ліхтарик з підходящим корпусом. Верхня частина ліхтарика буде служити заміною видаленому з указки рассеивателю. Харчування діода потрібно підвести до батарейкам ліхтарика, таким чином, Ви живити лазер. Скло з ліхтарика потрібно видалити, так як воно встане на шляху променя лазера.
  •  Перевірте міцність установки лазера, полярність і шляхи живлення, наявність батарейок і щільність скріплення частин ліхтаря. Тепер все готово і ваш лазер може запалити сірник, пропалити поліетилен або папір.
  •  Пам'ятайте, такий лазер, це реальна загроза здоров'ю людей. Тому будьте уважні й акуратні.