Як зробити свічки своїми руками.

Мабуть, у всіх людей свічки асоціюються із затишком, спокоєм, романтикою. Напевно, багато хто любить робити красу своїми руками. Чому б не об'єднати ці мотиви? За півгодини вільного часу можна відпочити душею, попрацювати руками і зробити прикраси для свого будинку або в подарунок.
Вам знадобиться
  • Стеарин/парафін, бавовняна нитка, форма для свічки, барвники для свічок
Інструкція
1
Купіть основу для свічки в магазині товарів для рукоділля або візьміть звичайні парафінові/стеаринові свічки. Поріжте їх на кубики. Складіть у каструлю і поставте нагріватися на водяну баню.
2
Підготуйте форму для свічки. Якщо ви не збираєтеся згодом діставати свічку з форми, підійде будь-яка скляна ємність - прозора, матова, кольорова. Можна заздалегідь розписати її фарбами для стекла.Еслі же форма буде видалена після використання (скляна в такому випадку не підходить), змастіть її зсередини рослинним маслом - так свічку буде легше витягти.
3
Сплетіть гніт. Для цього підійдуть бавовняні нитки, сплетені косичкою. Чим товщі гніт, тим довше горітиме свічка.
4
Розплавлений парафін або стеарин зніміть з плити і дайте йому охолонути хвилини 3-4. В цей час можна додати в масу ефірні масла. Кожне з масел володіє своїм цілющим властивістю.
5
Прив'яжіть до кінця гнота будь грузик (наприклад, гвинтик). Додайте його в центрі форми. Слідкуйте за тим, щоб гніт розташовувався по центру протягом всієї довжини, щоб свічка горіла рівномірно.
6
Залийте в форму парафін/стеарин і залиште його остигати при кімнатній температурі.
Корисна порада
Свічку можна зробити різнобарвною, додавши в масу спеціальні фарби (вони продаються в магазинах товарів для художників). Ще один варіант - почергово занурювати застиглу свічку в ємності з різними барвниками. Коли свічка застигне, розріжте її на шматочки, і відобразяться всі кольорові шари.