Як зберегти зміни у файлі hosts. Як внести зміну в hosts.

Файл hosts містить список IP-адрес і зіставлених їм доменних імен. Перш ніж звернутися до розміщених в інтернеті серверам служби DNS, функцією яких є перетворення імені домена в IP-адресу, система перевіряє, чи немає такого домену в цьому файлі . Така організація роботи з інтернет-сайтами робить файл потенційно небезпечним, так як шкідливі програми, які отримали до нього доступ, можуть організувати перехоплення запитів до популярних сайтів і переадресацію їх на сервер зловмисника.
Інструкція
1
Почніть з перейменування оригінального файлу hosts, розміщеного в папці etc, вкладеної в папку drivers, яка в свою чергу знаходиться всередині папки system32 системного каталогу Windows. Редагування оригіналу цього файлу пов'язано з труднощами, усунення яких не варто витрачених зусиль, оскільки існує більш простий спосіб вирішення проблеми. Перейменуйте оригінал, наприклад, в hosts.bak.
2
Створіть новий файл hosts. Для цього клацніть правою кнопкою миші вільний простір у цій папці, розкрийте у випадаючому контекстному меню розділ «Створити» і виберіть пункт «Текстовий документ». Провідник створить новий файл з ім'ям за замовчуванням, яке вам треба замінити на hosts. Натисніть Enter, а потім клацніть по кнопці «Так», коду Провідник попросить підтвердити, що у файлу не повинно бути розширення txt.
3
Відкрийте створений файл у текстовому редакторі (наприклад, в Блокноті) і заповніть його потрібним вмістом. Якщо це необхідно - можна відкрити старий файл у текстовому редакторі, скопіювати його вміст, вставити в новий файл і відредагувати.
4
Збережіть змінений файл і закрийте його в текстовому редакторі.
5
Якщо метою внесення змін у файл hosts є відновлення його вихідного стану (наприклад, для усунення наслідків вірусної атаки), то можна скористатися спеціальною утилітою. Вона випущена корпорацією Microsoft, розміщена для вільного скачування на сервері виробника ОС Windows і називається Microsoft Fix it 50267. Після запуску ця утиліта в автоматичному режимі розпізнає версію встановленої ОС, а потім проводить необхідні маніпуляції з файлом hosts, відновлюючи використовується саме в цій версії системи утримання файлу. Завантажити утиліту можна за прямим посиланням http://go.microsoft.com/?linkid=9668866.