Як зшити овечку.

Мила кучерява овечка може стати оригінальним подарунком для ваших друзів або близьких або симпатичним прикрасою вашого будинку. А якщо зшити кілька невеликих тварин, то з них можна зробити гірлянду і прикрасити нею стіну дитячої кімнати.
Вам знадобиться
  • - тканина двох кольорів;
  • - форма;
  • - нитки в тон тканини;
  • - голка, ножиці;
  • - наповнювач (синтепон або вата);
  • - намистини для очей;
  • - гудзики та тасьма для оформлення тулуба.
Інструкція
1
Дуже симпатичні іграшкові овечки в стилі ляльок Тільда. Їх тіло схоже на тулуб людини, з ними можна грати, саджати, ставити і підвішувати на стіну, щоб прикрасити кімнату.
2
Зробіть викрійку іграшки. Для цього скористайтеся міліметрової папером, збільшуючи викрійку до бажаного розміру. Виріжте її по контуру. Прикладіть до деталі для тулуба викрійки вушок і передніх лап, все має виглядати пропорційно і симетрично. Якщо вас все влаштовує, то сміливо переносите викрійку на тканину.
3
Прикладіть викрійку овечки до виворітного стороні тканини і обведіть її Кравецьким дрібному або олівцем. Вам потрібно викроїти дві деталі для тулуба, чотири деталі для лап, вісім деталей для копит і чотири деталі для вушок овечки. Залиште 0,5 см для припусків на шви.
4
Складіть деталі попарно, лицьовими сторонами один до одного. Зшийте їх петельним швом, розташовуючи стібки якнайчастіше, щоб шви не було помітно з лицьового боку. Залиште невеликі дільниці не зашитими, щоб деталі можна було вивернути і набити.
5
Зшиті деталі тулуба виверніть на лицьову сторону, допомагаючи собі олівцем. Набейте їх синтепоном або іншим наповнювачем для м'яких іграшок. Якщо ви будете використовувати для набивання вату, то її слід злегка розтріпати перед тим, як будете набивати.
6
Щоб іграшку можна було посадити, прошийте з лицьового боку ніжки і коліна швом вперед голку.
7
Сшейте аналогічним чином передні лапи овечки. Набейте лапи наповнювачем.
8
Пришийте до передніх і задніх лап копитця. Готові передні лапки пришийте з боків тулуба, до голови - вушка.
9
Залишилося надати характеру іграшці. В якості вічко пришийте намистинки або маленькі ґудзики. Або ж вишийте їх французьким вузликом. Носик і рот вишийте чорними нитками. Щічки нарумяньте червоним олівцем або косметичними рум'янами.
10
овечки можна нарядити в плаття, сарафан або штанці. Так вийдуть овечка або баранчик. На шию пов'яжіть красиву тасьму і повісьте бубонець.