Як вибрати нотбука.

Купити ноутбук - завдання не з легких. Якщо ви купуєте його вперше, то запросто можете заплутатися у всіляких характеристиках. Тому до вирішення цього питання необхідно підійти з усією відповідальністю і вивчити всі характеристики ноутбука. Які з них головні, спробуємо розібратися.
Інструкція
1
Перед тим як почати вибирати ноутбук, вирішите, навіщо він вам потрібен. Залежно від цього ви будете орієнтуватися на його можливості і вартість.
2
Ноутбуки підрозділяються на кілька груп - офісні, мультимедійні, геймерські та іміджеві. Офісний ноутбук підходить для роботи з простими програмами і для спілкування в інтернеті. Мультимедійні комп'ютери більш потужні і здатні працювати зі складними програмами. Машини для ігор не тільки самі продуктивні, але й найдорожчі. А в іміджевих ноутбуках головне - не технічні характеристики, а зовнішній вигляд. При виборі комп'ютера варто звернути увагу на такі складові, як процесор, оперативна пам'ять, материнська плата, вага і розмір ноутбука.
3
Відмінність ноутбуків різних виробників в основному складається лише в корпусі. Тому вибір марки - справа смаку. Інші ж характеристики можуть разюче відрізнятися один від одного.
4
Дисплей, природно, відіграє важливу роль при виборі ноутбука. Якщо ви купуєте комп'ютер для офісу або ігор, то вам підійде дисплей діагоналлю від 15,6 дюймів. У випадку якщо ви збираєтеся використовувати машину в дорозі або подорожах, можна купити ноутбук з екраном менше 15 дюймів. Але якщо вам необхідний дуже компактний комп'ютер, краще вибрати нетбук.
5
Важливу роль відіграє і високий дозвіл екрана. Так, для роботи з текстом підійде дозвіл XGA. Для графічних робіт переважніше дозвіл WUXGA або більш високе. Також ноутбуки бувають з матовою і глянсовою матрицею. Найбільш зручніше з них глянцева, так як вона майже не відблискує і має більш потужну яскравість.
6
Головна складова будь-якого ноутбука - процесор. Тут в основному орієнтуються на тактову частоту і кеш-пам'ять. Для офісної роботи буде достатньо 1,6 ГГц і оперативної пам'яті від 512 до 1024 Mb. Для ігор і графічних редакторів краще вибрати процесор в 2 ГГц і оперативною пам'яттю від 2 Gb.
7
Зверніть увагу і на тип відеокарти в ноутбуці. Для професійної роботи з відео або об'ємних ігор краще вибрати гібридну відеосистему. А для офісних робіт цілком підійде інтегрована відеокарта.