Як позбутися від грипу.

На жаль, майже кожен рік активізується та чи інша форма грипу . Якщо ви не маєте достатнього імунітету проти цього підступного захворювання, то стаєте легкою здобиччю вірусів. Що ж робити, якщо раптом ви виявляєте, що грип вже не загроза, а доконаний факт, що несподівано звалилося вас з ніг?
Інструкція
1
Початок захворювання супроводжується різким підйомом температури, головним болем і слабкістю, ломота у всьому тілі. Звичайно, при цих симптомах вам не слід продовжувати звичайний спосіб життя і бігти на роботу. Перше, що варто зробити - це викликати лікаря додому, який визначить, чи не прийшов грип в компанії з ангіною або запаленням легенів, і призначить правильне лікування.
2
Обов'язкове правило при грипі - постільний режим. У перші години захворілого, як правило, «пробиває» озноб, тому вам доведеться вкутатися потепліше. А висока температура і жар викликатимуть рясне потовиділення. Ви повинні частіше зміняти мокру білизну. Якщо не можете цього робити самі, попросіть когось із домашніх вам допомогти. Звичайно, що допомагає повинен надягати марлеву пов'язку і стежити за тим, щоб не заразитися самому.
3
Намагайтеся провітрювати вашу кімнату хоча б двічі на день. Добре, якщо хтось зможе ще робити регулярне вологе прибирання.
4
Під час хвороби ви повинні багато пити, оскільки при високій температурі ваш організм втрачає велику кількість вологи. Пийте теплий чай з лимоном, соки, морси.
5
Якщо ваша температура перескочила позначку в 38 градусів, починайте пити жарознижуючі засоби, в аптеках їх зараз досить багато. З народних засобів дуже добре знижує температуру укутування простирадлом, змоченим у воді з додаванням розчину оцтової кислоти.
6
Що стосується харчування, то воно має бути в цей період легким. Наприклад, можна випити трохи курячого бульйону. Хоча, швидше за все, ви взагалі не будете мати апетиту. Це нормально, адже організм бореться з хворобою і зайве навантаження йому ні до чого, тому не змушуйте себе ковтати те, що ви не хочете. Почнете одужувати, апетит до вас повернеться.
7
Якщо у вас закладений ніс, спробуйте зробити інгаляцію сольову або з евкаліптом. Можете скропити наволочку яблучним оцтом.
8
При грипі не слід приймати ніяких антибіотиків, т.к. на віруси вони не діють, а для організму шкідливі. Ці ліки вам може виписати тільки лікар і то тільки в тому випадку, якщо виявить у вас якусь хронічну інфекцію, наприклад, бронхіт, тонзиліт, гайморит і т.д.
9
Зняти симптоми нездужання вам допоможе напій, що складається з меду і лимонного соку. Розмішайте ложку меду і сік половини лимона в склянці теплої води і випийте. Якщо грип супроводжується кашлем, можете приймати грудні збори з лікувальних трав.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=X-yBcY3bTBQ