Як зв'язати шарф гачком.

В'язані речі сьогодні дуже популярні. Особливо, якщо вони ручної роботи. Чому? Плюсів тут маса, від ексклюзивності кожної моделі до порівняльної дешевизни вироби на виході. Разом з тим, в'язані речі - це завжди приємний і практичний подарунок для родичів і друзів. Наприклад, шарф, пов'язаний гачком. Насправді, варіантів шарфів, пов'язаних гачком безліч. Тут все залежить від вашої фантазії. Зараз розглянемо базовий варіант цього виробу. А вже на його основі можна придумати і свій.
Вам знадобиться
  • Гачок №3 або №4, нитки (будь-якої якості і кольору, які вам до душі), ножиці, сантиметрова стрічка.
Інструкція
1
Отже, візьміть гачок і наберіть ланцюжок з повітряних петель тієї довжини, який вам потрібен шарф. Виміряти можна прикинувши на себе або сантиметровою стрічкою. Ідеальна довжина близько 1,5-2 метрів.
2
Після того, як основа готова приступаємо до в'язання. Набираючи три повітряних петлі підйому і в'яжіть стовпчиками з накидом до кінця ряду. Потім знову набираючи три петлі підйому і в'яжіть в зворотному напрямку. Таким чином, првяжіте 6-8 рядів або більше, але це за бажанням. Залежно від тієї ширини, яка вам потрібна. Коли вв їй задоволені, обріжте нитку.
3
Готовий виріб обв'яжіть по периметру стовпчиками без накиду. Потім обробіть шарф за допомогою кистей. Для цього потрібно відрізати нитки в 2 рази більше в длинне, яку ви хочете для бахроми. Потім розібрати в пучки по кілька ниток. Прикріпити за допомогою гачка по краю вироби.
4
Таким чином отримуємо теплий і практичний шарф. Повторюся, що на основі тієї ланцюжка з повітряних петель, які ви набирали на самому початку, можна в'язати шарф абсолютно будь-яким візерунком. Наприклад, «сіточкою» або «черепашкою». Але незалежно від його вибору, шарф, створений своїми руками сам по собі вже ексклюзиву і оригінальний. Потрібно лише трохи терпіння і посидючості
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zSOAbeu0FFc
Зверніть увагу
Після прання, вироби, зв'язані гачком тягнутися в довжину. Тому не варто вішати шарф на Верево для сушки.
Корисна порада
При бажанні, шарф можна зробити різнобарвним, якщо починати кожен ряд кольоровий нітью.Готовий шарф необхідно випрати в теплій воді, потім розкласти на рушник і дати висознуть. Потім пропрасувати праскою з парою. Ці нехитрі маніпуляції поволіт приховати всі шорсткості, допущені при в'язанні.