Як налаштовувати wi-fi адаптер.

Для підключення стаціонарного комп'ютера до бездротової мережі або для створення власної точки доступу можна використовувати Wi-Fi адаптер . Для правильної роботи цього обладнання необхідно якісно його налаштувати.
Вам знадобиться
  • - ASUS WLAN Utility.
Інструкція
1
Виберіть тип Wi-Fi адаптер а, який ви будете використовувати. Ці пристрої можуть підключатися до PCI-слоту материнської плати або до USB-порту. Обов'язково уточніть можливість створення власної бездротової точки доступу, якщо вам потрібна ця функція.
2
Придбайте Wi-Fi адаптер і підключіть його до комп'ютера. Щоб забезпечити підвищений рівень сигналу при використанні USB- адаптер а, підключіть його через USB-подовжувач. Це дозволить розмістити бездротове обладнання в потрібному місці. Встановіть програмне забезпечення і драйвери, відповідні вашій операційній системі.
3
Якщо ви використовуєте Wi-Fi адаптер фірми ASUS, то встановіть програму ASUS WLAN Utility. Запустіть цю програму. Відкрийте меню Config, розташоване на лівій панелі інструментів. Тепер перейдіть до вкладці Soft AP.
4
Виділіть пункт Soft AP Mode і встановіть галочку біля пункту Enable ICS. Щоб забезпечити взаємний доступ між мережевими пристроями та обладнанням, підключеним до бездротової точки доступу, вкажіть потрібну локальну мережу в поле Available network. Натисніть кнопку Apply, щоб задані зміни вступили в силу.
5
Після цього програма перезавантажиться, а заголовок вікна змінить назву на Wireless Access Point Utility. За допомогою цієї утиліти досить складно налаштувати парольний доступ до створеної бездротової точки. Рекомендують заздалегідь ввести допустимі MAC-адреси обладнання, яке ви плануєте включити до складу мережі. Увімкніть ноутбуки та натисніть одночасно клавіші «Пуск» і R.
6
Введіть у нове поле команду cmd. Після відкриття командного рядка, наберіть ipconfig/all. Випишіть MAC-адреси адаптер ов бездротової мережі. Тепер відкрийте пункт Access Control, розташований в меню Config. Впишіть MAC-адреси в поле Access Control List і натисніть кнопку Accept. Збережіть налаштування адаптер а, натиснувши кнопку Apply.
Зверніть увагу
Налаштування адаптера (вкладка "Додатково"). На вкладці додаткових налаштувань адаптера відображаються властивості пристрою адаптера WiFi, встановленого в комп'ютер. Це може бути один з наступних адаптерів WiFi: Адаптер Intel (R) WiMAX/WiFi Link 5350. Мережевий адаптер Intel (R) PRO/Wireless 2200BG. Для користувачів Windows XP * - для перегляду налаштувань адаптера WiFi в меню "Додатково" клацніть Настройки адаптера.
Корисна порада
Сівши за свій робочий ПК або ноутбук почекайте якийсь час (зазвичай 1-2 хвилини) поки бездротової адаптер не знайде вашу Wi-Fi мережу. Тепер вам потрібно буде вказати у властивостях даної мережі тип безпеки WPA-Enterprise і вибрати кореневий сертифікат для перевірки автентичності. В документації до Esomo це питання досить докладно описаний стосовно операційній системі Windows XP, тому ми зараз зупинимося на тому, як налаштувати властивості Wi-Fi мережі в Windows Vista.