Як налаштувати jdsl модем.

Існує величезна кількість моделей різних DSL- модемів . Основна їх відмінність криється в кількості портів Ethernet, до яких підключаються мережеві кабелі. Для правильного налаштування модему необхідно враховувати вимоги конкретного провайдера.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Виберіть DSL-модем, який підійде для роботи з мережею вашого провайдера. Звичайно потрібно тільки підтримка єдиного протоколу передачі даних, з яким працює провайдер. Підключіть придбаний DSL-модем до електромережі та увімкніть пристрій.
2
Тепер з'єднайте з роз'ємом DSL кабель телефонної лінії. Для здійснення такого підключення рекомендують використовувати спліттер. Це пристрій являє собою розгалужувач кабелю DSL. Але основне його завдання - поділ високих і низьких частот.
3
Тепер підключіть до Ethernet-порту мережевий кабель. Другий його кінець з'єднайте з мережним адаптером комп'ютера або ноутбука. Увімкніть це обладнання і дочекайтеся завантаження операційної системи.
4
Тепер запустіть веб-браузер. Відкрийте інтерфейс налаштувань вашого DSL-модема. Перейдіть в меню WAN. Вкажіть тип протоколу передачі даних. Зазвичай при використанні DSL-підключення вибирають тип PPPoE. Введіть ім'я користувача і пароль, які необхідні для проходження авторизації на сервері провайдера. Збережіть параметри цього меню.
5
Тепер перейдіть в меню додаткових налаштувань мережі. Активуйте функції NAT і DHCP. Врахуйте, що якщо ваш провайдер вимагає наявності статичної адреси у мережного адаптера, то параметр DHCP краще не активувати.
6
Перезавантажте ваш DSL-модем. Відключіть пристрій від мережі змінного струму. Знову включите модем. Дочекайтеся завантаження пристрою і його підключення до сервера. Якщо воно не відбулося автоматично, то повторіть вхід в веб-інтерфейс DSL-модем. Відкрийте меню Status і натисніть кнопку Connect.
7
Переконайтеся, що комп'ютер отримав доступ в інтернет. Якщо цього не сталося, то скиньте параметри мережного адаптера, сполученого з DSL-модемом. Повторіть спробу підключення до інтернету.