Як зробити дракона - орігамі. Дракон орігамі.

Дракон - це величезний літаючий ящір, вогнедишний герой безлічі легенд і міфів. Могутність і надзвичайна сила дракона притягує увагу до цього персонажа, як дорослих, так і дітей. Величезна кількість сучасних фільмів, мультфільмів, книг присвячено цьому міфічному створенню. Зовсім нескладно зробити свого «домашнього дракончика», використовуючи техніку японського мистецтва орігамі.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу; уявлення, що таке орігамі; фантазія.
Інструкція
1
Для створення дракона за допомогою мистецтва орігамі досить приготувати один квадратний аркуш паперу. Не варто брати занадто маленький або занадто великий лист. Оптимальним рішенням буде квадрат зі сторонами в 15см.
2
Куточки приготованого квадрата з паперу слід акуратно загнути до його середини.
3
Далі необхідно перевернути вийшла заготовку дракона-орігамі цільної стороною квадрата вгору.
4
На получившемся квадраті дуже акуратно слід зробити 2 загину двох сусідніх сторін. Ширина кожної такої складки повинна складати одну п'яту частину боку самого квадрата. «Кроляче вухо» - так називається подібного виду складка в мистецтві орігамі.
5
Широкі кінці складок потрібно скласти так, щоб вийшов стирчить вгору куточок-трикутник. Його ж слід увігнуті таким чином, щоб він ліг на квадрат, тобто на сама підстава фігурки. Це легко зробити натисканням пальця на сам стирчить куточок трикутника.
6
Тепер верхню частину фігури потрібно скласти по серединній лінії вниз. Дві бічні сторони отриманого трикутника слід загнути всередину паперової фігури. У підсумку виходить так, що всі 3 вершини трикутника з'єднані між собою.
7
Потім дві передні частини слід увігнуті всередину верхньої частини фігури, а задні частини увігнуті всередину задньої фігури. Виходить якась подоба повітряного змія.
8
Далі потрібно розгорнути передню і задні частини складеної фігури. Тепер повинно вийти подобу квадрата.
9
На передній і задній частинах фігури потрібно скласти «кролячі вушка» з уже зігнутим лініях. Знову фігура стане схожа на ромб.
10
Тепер праву частину передньої деталі фігури потрібно перегорнути на ліву частину передньої деталі. Ліву ж частина задньої деталі з'єднати з її правою стороною. Майбутній паперовий дракон стає схожий на фігурку півня.
11
З правої частини фігури слід сформувати хвіст майбутнього дракона за допомогою складки, що нагадує блискавку. З лівої частини фігури таким же чином потрібно зробити шию міфічної істоти.
12
Після цього слід вивернути драконові-орігамі голову, увігнуті всередину виступ на його спині і загнути хвіст.
13
Наступний крок з виготовлення паперового дракона - підняття вгору його крил спереду і ззаду фігури.
14
Далі потрібно надати форму ногам вогнедишного монстра.
15
Тепер залишається підігнути кінчики лап дракона-орігамі, створивши його кігті. Грудку і куточок на підставі хвоста також слід трохи підігнути всередину.
16
Завершальний етап виготовлення дракона за допомогою японського мистецтва орігамі - це додання цікавої форми його хвосту і крилам шляхом їх часткового складання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XvFisaAsz8o
Зверніть увагу
Таке захоплення, як орігамі тренує посидючість, пам'ять, логічне мислення, що особливо важливо для дітей.
Корисна порада
Дракон увазі собою досить складну фігуру. Тому, якщо за таку роботу взявся Ваш дитина, то обов'язково потрібно допомогти йому.