Як зробити миготіння плавним.

Світлові ефекти значно менше стомлюють зір, якщо перемикання джерел світла є плавним. В цьому випадку і термін служби самих джерел, якщо в їх якості використовуються лампи розжарювання, значно продовжується.
Інструкція
1
Придбайте на ринку або онлайн-аукціоні сенсорний светорегулятор (диммер). Чи не переплутайте його з сенсорним вимикачем, які не мають функції діммера. Підійде в тому числі і прилад (готовий або саморобний), виконаний на мікросхемі типу К145АП2. Незалежно від того, який саме сенсорний диммер ви виберете, він повинен працювати за таким алгоритмом: поки сенсор утримується - яскравість плавно збільшується, потім плавно зменшується, і так до тих пір, поки сенсор не перестануть утримувати.
2
Увімкніть светорегулятор послідовно з лампою в мережу. Повинна використовуватися тільки лампа розжарювання без трансформатора, а її потужність не повинна перевищувати ту, на яку розрахований прилад. Переконайтеся, що він працює саме за таким алгоритмом.
3
Вимкніть регулятор від мережі. Між одним з його висновків і сенсором включите резистор номіналом в декілька мегаом, має потужність не менш полуватта. Знову включите його в мережу. На цей раз до сенсора не торкайтеся.
4
Регулятор повинен вести себе так, як ніби його сенсор утримується постійно. Якщо це не так, вимкніть живлення, перемкніть резистор, підключений до сенсора, з одного виводу регулятора на інший, після чого знову увімкніть. Якщо не допомогло і це, переверніть вилку в розетці. Спробуйте всі чотири комбінації положення вилки в розетці і підключення резистора. При перепідключенні останнього всякий раз вимикайте живлення приладу.
5
Домігшись плавного мигання лампи, помістіть светорегулятор в корпус, що виключає дотик до його висновків і сенсору.
6
У випадку, якщо необхідно змусити плавно блимати кілька ламп, подальші дії залежать від того, як саме вони повинні міняти яскравість - синхронно або вроздріб. У першому випадку, підключіть їх через один і той же сенсорний светорегулятор. Сумарна їх потужність не повинна перевищувати тієї, на яку він розрахований. У другому випадку, для управління кожної з ламп використовуйте окремі прилади, які попередньо слід переробити, як описано вище. При бажанні використовуйте кольорові лампи.