Як пов'язати штанці. Як зв'язати шкарпетки для новонародженого.

В'язані речі завжди практичні. А вже якщо вибирати, наприклад, для новонародженого між магазинної річчю і зробленої турботливими руками матусі, то останній варіант явно у виграші. Ця модель в'язаних гачком штанців без сумніву прийдеться до смаку всім, хто очікує малюка.
Вам знадобиться
  • 100-150 г акрилової пряжі жовтого кольору, гачок №3,5
Інструкція
1
Задня деталь. Для кожної штанини набрати ланцюжок з 19 повітряних петель і в'язати 3 сантиметри гумкою ось за цією схемою, яку використовують у всіх виробах такого типу: 1 ряд: провязать стовпчиками з накідом2 ряд: три повітряних петлі підйому, лицьової рельєфний стовпчик з накидом, стовпчик з накидом - чергувати до кінця ряда3 ряд: три повітряних петлі підйому, виворітний рельєфний стовпчик з накидом, стовпчик з накидом - чергувати до кінця ряда.4 ряд: знову три повітряних петлі підйому, лицьової рельєфний стовпчик з накидом, стовпчик з накидом - чергувати до кінця ряду .
2
Далі в'язати по цій схемі основним узором: 1 ряд: три повітряних петлі підйому, стовпчик з накидом в наступну петлю, одну петлю пропустити, в наступну петлю три стовпчики з накидом, дві повітряні петлі і знову три стовпчики з накидом - повторювати до кінця ряда2 ряд: три повітряних петлі підйому, в перший стовпчик з накидом попереднього ряду зв'язати рельєфний виворітний стовпчик, потім в вийшла арку з двох повітряних петель між стовпчиками попереднього ряду провязать три стовпчики з накидом, потім знову дві повітряних петлі і три стовпчики з накидом в ту ж арку. Продовжити в'язання чергуючи ці два ряди.
3
Таким чином в'язати 15 сантиметрів, потім об'єднати петлі обох штанин набравши між ними ланцюжок з 3 повітряних петель. І продовжити в'язання основним узором. Через 13 сантиметрів в'язати гумкою по першій схемі. Обрізати нитку, коли висота штанців досягне 30 сантиметрів.
4
Потім також зв'язати передню деталь. Коли обидві деталі готові зшити їх з виворітного боку. Окремо зв'язати ланцюжок з 50-100 повітряних петель і протягнути в поясі. Готові штани попрати і пропрасувати праскою з парою.
Зверніть увагу
Щільність в'язання 10см = 18петель
Корисна порада
Передню і задню частини краще зшивати гачком №2, при цьому використовуючи сполучні стовпчики.