Як налаштувати вхід в інтернет.

Кабельний інтернет є однією з форм високошвидкісного доступу в мережу. Однією з переваг кабельного інтернет а є те, що до мережі можна підключити відразу декілька комп'ютерів через маршрутизатор. Залишається лише дізнатися, як же налаштувати підключення правильно.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - модем;
  • - Ethernet-кабель;
  • - бездротовий маршрутизатор (опціонально).
Інструкція
1
Підключіть один кінець дроту Ethernet до відповідного роз'єму на задній стороні модему. Другий кінець підключіть до комп'ютера. При включенні модему в мережу на його передній панелі повинен почати мигати зелений індикатор. Натисніть на значок "Підключення до мережі" і введіть ваші реєстраційні дані. Двічі клацніть по ярлику вашого інтернет -браузер, наприклад, Firefox, Internet Explorer або Safari на робочому столі комп'ютера для завершення з'єднання.
2
Встановіть бездротове з'єднання (якщо ваш провайдер надає цю слугу) .Для цього підключіть Ethernet-кабель до відповідного гнізда на задній стороні кабельного модему. Підключіть інший кінець до бездротового маршрутизатора. Переконайтеся, що джерела живлення маршрутизатора і модему включені в розетку і працюють справно. Дочекайтеся оповіщення пристроями про готовність зеленими індикаторами.
3
Натисніть на значок Wi-Fi на робочому столі комп'ютера, якщо він підтримує бездротовий зв'язок, і ви хочете підключитися з її допомогою. Більшість портативних комп'ютерів поставляються вже з цією функцією. На ПК з Windows зверніть увагу на маленький значок антени з невеликими зеленими хвилями навколо нього в правому нижньому кутку екрана. В системі Mac OS X зверніть увагу на маленьку іконку в правому верхньому куті екрану, яка являє собою серію невеликих вигнутих ліній.
4
Оберіть "Включити Wi-Fi" або "Підключення до бездротової мережі" в меню опцій, яке з'являється при натисканні на іконку. Користувачі Windows можуть натиснути правою кнопкою миші з даного значку.
5
Вкажіть ім'я вашого маршрутизатора в списку доступних бездротових мереж і клацніть по ньому. За умовчанням це може бути його торгова марка, наприклад, Cisco або Linksys. Введіть пароль для доступу в захищену мережу і натисніть кнопку "Підключити".