Як зробити об'ємний трикутник.

Серед любителів прикладного мистецтва завжди знайдеться немало охочих експериментувати з формою. Трикутник , на перший погляд, мало чим примітний, проте варто тільки трохи додати йому обсягу, трохи добудувати його і перетворити на піраміду, як перед нами виникає дуже цікава фігура. А якщо трохи пофантазувати і зробити його з бісеру, використовуючи техніку плетіння «ндебеле», то можна розраховувати на те, що вийде маленький витвір мистецтва.
Вам знадобиться
  • бісер, кристали, капронова нитка
Інструкція
1
Техніка бісероплетіння «ндебеле» зародилася в Південній Африці і має більш ніж 200-річну історію. Завдяки «ндебеле», виходить малюнок, що чимось нагадує «ялинку», де намистинки розташовуються, як петлі в полотні, пов'язаному звичайними спицями. Отже, приготуйте японський бісер «Міюкі делика» № 11 двох кольорів, або через брак такого - чеський бісер. Крім цього знадобиться бісерна голка з капроновою ниткою, підвіска «сердечко» виробництва Сваровські та основу для підвіски у вигляді шкіряного шнурка.
2
Візьміть нитку, відміряйте порядку 2.5 метрів і починайте плести від її середини. Друга її половина ляже в основу другої половини трикутника. Бісер набираєте в наступній послідовності: 2 бісеринки оттеночного кольору і далі - 13 штук основного кольору і т.д. В результаті повинно вийти кільце, яке замкнеться через першу намистинку.
3
З двох бісеринок оттеночного кольору набираєте крок стилем «ндебеле», після чого плетете мозаїкою по основному кольору. На відтінкових бісеринках знову повторюється крок «ндебеле» до завершення кола.
4
Після цього потрібно проплести ще три кола. Якщо ви все зробили правильно, то у вас повинно вийти шість пар оттеночного «ндебеле» на кожному куточку. Після того як одна сторона трикутника готова, приступаєте до другої. У справу піде другий кінець нитки. Починаєте плести перший ряд такими ж бісеринками. На куточках не забувайте робити крок «ндебеле». Заготовлене сердечко краще вплести відразу в середину внутрішньої сторони трикутника тієї ж голкою, додавши при цьому кілька бусинок.
5
Потім проплетаете другу сторону кріплення і завершуєте ряд і так до завершення другої сторони. Сторони трикутника повинні вийти симетричними. Для більшого витонченості можете порушити симетрію, додавши по одній бусинці на кожну сторону, в тому числі на куточках.
6
Краї зшиваєте, і нитки виводите на верхнє ребро трикутника і починаєте плести перехідну планку під шкіряний шнурок. Потім плетете методом звичайної мозаїки, а в останній бусинці голки повинні перетнутися. Планка не повинна бути високою. На розлучені нитки нанизуєте однакову кількість бусинок і плетете трубочку. Роботу завершуєте сшиванием трубочки.