Як вивести активи.

Виведення активів являє собою одне з найпоширеніших засобів для боротьби в ході недружніх поглинань і корпоративних воєн. Воно однаково часто використовується власниками фірми-цілі для захисту від недружнього поглинання і компаніями-агресорами при нападі.
Інструкція
1
Існує декілька способів виведення активів. Внесення майна компанії в статутний капітал. Активи , вибрані для перекладу можете передати в статутний капітал іншої «підконтрольної» компанії. Такий спосіб є одним з найбільш поширених у російській практіке.Прі цьому, відповідно до ЦК РФ і спеціальним законам про акціонерні товариства, а також товариства з обмеженою відповідальністю, частки участі та акції можуть оплачуватися практично будь-яким майном, навіть нерухомістю, цінними паперами або майновими правами. У цій ситуації майно компанії-власника переноситься в якості внеску прямо в статутний капітал іншої компанії, результатом чого є повний перехід права власності на передане майно до нового суб'єкту (юридичній особі), а компанія-власник зберігає тільки зобов'язальні права учасника товариства.
2
Також можна вивести активи за допомогою укладення договору купівлі-продажу з відстрочкою платежу. Таким чином потенційний банкрут продає свою продукцію з відстрочкою платежу, а підставна компанія або оплачує певну частину вартості товарів, або зовсім не погашає свій борг. І тут же перепродає всю продукцію далі. Цей спосіб застосовується для перекладу вже готового виробу на інше підприємство.
3
Ще однією схемою виведення активів є придбання певних векселів, які не звертаються в цей час на організованому ринку цінних паперів. Тобто фірма, що збирається стати «банкрутом», випускає векселі спеціально, щоб реалізувати виведення активів. В результаті на її балансі виявляться лише знецінені векселі. Реальні ж грошові кошти можуть бути перераховані третім компаніям.
4
В тому випадку, якщо на підприємстві є акції, і їх необхідно терміново «вивести» з фірми, найбільш поширеним методом є обмін акцій підприємства - власника на акції або частки участі в інших фірмах. Також можна оформити договір купівлі - продажу цих акцій з розстрочкою платежу або внести в заставу цінні папери.
Популярний на сьогоднішній день автор Роберт Кіосакі під активами розуміє все, що приносить людині дохід, а під пасивами - те, що забирає у вас гроші. Що ж потрібно для того, щоб здобувати ці самі активи ?
Інструкція
1
Є одне найголовніше правило: необхідно купувати активи і позбавлятися від пасивів. Саме це правило і допоможе вам стати багатою людиною. Але для того, щоб досягти своєї мети пам'ятайте про дрібниці, які вкрай важливі.
2
Чітко визначте для себе, що таке актив, а що таке пасив. Актив - те, що приносить вам прибуток, гроші, також це може бути чимось, що є у вас зараз і може принести вам прибуток у майбутньому (ви купили щось і плануєте продати цю річ за більш високу вартість).
3
Якщо у вас є нерухомість і ви даєте її в оренду - це можна вважати за актив. Також активом можуть бути акції, куплені на тривалий термін. Ви зможете отримувати дивіденди по акціях, до того ж акції успішно розвиваються компаній ростуть в ціні, а значить через кілька років ви зможете продати їх і отримати непогані гроші. Активами можна вважати депозит у банку, Паї ПІФів, а також будь-які інші речі, здані в оренду і приносять прибуток.
4
Врахуйте, що при такому визначенні, ваша квартира або будинок, в якому ви живете не може вважатися активом, тому що прибутки вам не приносить, а навпаки вимагає витрат на своє утримання, теж саме і з власним автомобілем (якщо звичайно ви не працюєте в таксі і не використовуєте машину для заробляння грошей).
5
Пасиви - це все те, що забирає у вас гроші. Звичайно, усунути всі пасиви повністю просто неможливо, інакше вам доведеться істотно знизити рівень свого життя. Просто створіть правильний баланс між активами і пасивами. Це значить, що ви повинні не прагнути обзавестися всіма можливими засобами розкоші, які будуть являтися пасивами (навколо можна побачити безліч людей, які живуть не за коштами). Знайте міру, не вішайте на себе зайву кількість кредитів, які будуть просто тягнути з вас гроші.
6
Якщо ви хочете стати фінансово грамотним людиною, то скорочуйте свої пасиви і придбайте активи , саме вони і зроблять вас багатим. Беріть приклад з мільярдерів, вони володіють акціями, підприємствами, нерухомістю, одним словом вони власники активів. Активи допомагають досягти фінансової незалежності, з їх допомогою ви перестанете працювати на гроші, гроші працюватимуть на вас.
7
Природно, заможні люди можуть дозволити собі утримувати такі пасиви, як величезні заміські будинки і дорогі автомобілі, але це тому, що доходи від активів дозволяють робити це абсолютно безущербно.Еслі всі ваші активи - це робота за наймом, а інше лише пасиви у вигляді купи взятих кредитів - то пора задуматися, в якому напрямку ви рухаєтеся. Можливо, ви ходите по замкнутому колу: заробив - витратив.