Як приховати меню Пуск.

Панель, що знаходиться в нижній частині екрана, забезпечує швидкий доступ до встановлених на комп'ютері програм, дозволяє швидко звернутися до постійно використовуваних файлів. Змінити зовнішній вигляд панелі, додати візуальні ефекти, налаштувати відображення значків і годин або зовсім приховати меню «Пуск» можна всього за кілька кліків миші.
Інструкція
1
Увійдіть через меню «Пуск» в «Панель управління», клікнувши по рядку лівою кнопкою миші. При відображенні панелі у вигляді категорій виберіть розділ «Оформлення і теми», клікнувши по значку лівою кнопкою миші. У вікні, клікніть лівою кнопкою миші по іконці «Панель завдань і меню Пуск». Якщо панель управління відображається в класичному вигляді, відразу виберіть значок «Панель завдань і меню Пуск». У лівому нижньому куті екрану відкриється вікно «Властивості панелі завдань і меню Пуск».
2
Існує більш швидкий виклик вікна «Властивості панелі завдань і меню Пуск». Підведіть курсор до панелі завдань і клацніть по ній правою кнопкою миші в будь-якому вільному від значків програм місці. У випадаючому меню виберіть останній рядок «Властивості» і клацніть по ній клавішею миші.
3
Перейдіть у вікні властивостей на вкладку «Панель завдань». У розділі «Оформлення панелі завдань» (він знаходиться у верхній частині вікна властивостей, відразу під полем для графічного відображення поточних налаштувань) поставте маркер в поле «Автоматично приховувати панель завдань». Натисніть на кнопку «Застосувати», закрийте вікно, натиснувши на кнопку «ОК» у нижній частині вікна або на кнопку "Х" у правому верхньому куті вікна. Панель буде прихована.
4
Щоб звернутися до панелі завдань і меню «Пуск» після зміни налаштувань, просто підведіть курсор миші до нижнього краю екрану - панель «спливе». Поки курсор буде знаходитися в області панелі завдань, вона буде видима; якщо ви перемістіть курсор в будь-яке інше місце, панель автоматично сховається.
5
Для того щоб повернути класичне відображення панелі завдань і меню «Пуск», повторіть всі кроки для виклику вікна властивостей панелі завдань і зніміть маркер з поля «Автоматично приховувати панель завдань », натисніть кнопку« Застосувати »і закрийте вікно властивостей за допомогою кнопки« ОК »або кнопки" Х "у правому верхньому куті вікна.