Як побудувати піраміду Хеопса.

Піраміди є найбільшими архітектурними пам'ятками Стародавнього Єгипту, а піраміда Хеопса - одне з семи чудес світу і найбільша з усіх відомих пірамід в наш час. Припускають, що ця конструкція допомагає виліковувати найрізноманітніші захворювання, тому багато хто прагне побудувати її на своїй ділянці або мати маленьку піраміду будинку.
Вам знадобиться
  • - дошки, фанера або оргскло;
  • - рідкі цвяхи.
Інструкція
1
Ще давньогрецький філософ Піфагор пов'язував з живою матерією деякі форми (до них відноситься і піраміда Хеопса ). Послідовність сфер визначається числом золотого перетину Ф = 1,618 у відповідній ступеня.
2
Зробіть розрахунки вашої майбутньої піраміди, її висота обчислюється за теоремою Піфагора, де Х дорівнює 1/2 довжини основи піраміди, а у дорівнює висоті піраміди.К Наприклад, ви хочете побудувати невелику піраміду з гранями квадрата в підставі рівним десяти сантиметрам. Висота піраміди складе 10х2,058 = 20,58 см, а висота бічних трикутників буде дорівнює 21,178см. Кут нахилу граней повинен скласти 51,83 °.
3
Домашню піраміду робіть з природних матеріалів: дерево, картон, оргскло, фанера або плоского шиферу. Зробіть викрійку по вашим розмірами і перенесіть її на матеріал. Випиляєте деталі лобзиком.
4
Сполучайте деталі за допомогою клею або рідких цвяхів, так як застосування металевих частин, наприклад, цвяхів внесе спотворення в поле пірамідального простору.
5
Встановіть піраміду будинку на півметра від підлоги, таким чином ви і ваші домочадці будете потрапляти під вплив її рівномірного поля. Намагайтеся ставити її подалі від різних металевих предметів, будь то водопровід, батареї опалення або каналізація, так як вони знижують природне магнітне поле і, відповідно, знижують і цілющі властивості самої піраміди. Крім того, вона погано діє і в будинках із залізобетонних конструкцій.
6
Поза вдома встановіть піраміду, щоб сторона підстави збігалася з лінією «північ-південь», на височині, бажано далеко від ліній електропередач та залізниць. Правильно встановлена піраміда буде працювати дуже ефективно.
Зверніть увагу
Будь піраміда повинна виготовлятися психічно урівноваженою людиною. У будівельника під час виготовлення повинні бути добрі помисли.