Як підключити телевізор до підсилювача. Як підключити tv до підсилювача звуку.

Якість звучання вбудованих динаміків телевізора не завжди є високим. Але навіть малогабаритний апарат можна змусити звучати значно краще. Для цього достатньо підключити його до зовнішнього підсилювача з колонками.
Інструкція
1
Перевірте, чи немає у телевізора : - гнізда типу DIN для запису звуку на магнітофон; - гнізда для навушників; - роз'єму типу RCA з лінійним виходом (не входить!) Звуку; - розетки стандарту SCART.Еслі є хоча б що-небудь одне з перерахованого вище, підключити телевізор до підсилювача можна.
2
У гнізда типу DIN в якості загального проводу використовуйте середній контакт, в якості контакту, на якому присутній звуковий сигнал - або лівий, або правий, залежно від дати випуску телевізора . У стереофонических телевізорів таке гніздо практично не зустрічається. Якщо ж воно є, то крайній правий або лівий контакт відповідає правому каналу, а той, який знаходиться між ним і загальним - лівого.
3
В гніздо для навушників підключіть кабель разом зі штекером, узятим від зіпсованих головних телефонів. Два білих або жовтих провідника відповідають загальному дроту, зелений або синій - лівому каналу, червоний або помаранчевий - правому. У монофонічного телевізора виходи каналів з'єднані паралельно. Врахуйте, що гучність звуку в цьому випадку можна буде регулювати не тільки на підсилювачі, але і на телевізорі.
4
У роз'єму типу RCA в якості загального використовуйте кільцевої контакт, в якості вихідного - штирьовий. Якщо телевізор стереофонічний, гніздо, відповідне лівому каналу - біле (як і у монофонічного телевізора ), правому - червоне (буває і навпаки). Не намагайтеся знімати звуковий сигнал з жовтого роз'єму - там присутня лише сигнал зображення.
5
На розетці стандарту SCART контакт 4 використовуйте як загального, з контакту 3 зніміть сигнал лівого каналу, з контакту 1 - правого. У монофонічного телевізора контакт 1 не використовуйте.
6
Спосіб подачі сигналів на підсилювач залежить від того, які на ньому використовуються вхідні гнізда (DIN або RCA). Сигнали на них подавайте так, як описано, відповідно, в кроках 1 і 3. Якщо телевізор монофонічний, а підсилювач - стереофонічний, входи останнього з'єднайте паралельно. Якщо сигнал знімається з виходу для навушників, використовуйте вхід підсилювача з найгіршою чутливістю.
Зверніть увагу
Перед підключенням обесточьте телевізор і підсилювач.
Корисна порада
Якщо виходу звуку біля телевізора немає, зніміть сигнал з відповідного виходу відеомагнітофона або DVD-програвача.