Як відправити смс в Азербайджан. дзвоню в азербайджан з мтс.

Якщо близька вам людина перебуває в Азербайджані , можливості сучасної стільникового зв'язку дозволяють вам відправити йому СМС-повідомлення на номер будь-якого з існуючих в цій країні операторів.
Інструкція
1
Азербайджан, як і будь-яка інша країна, має свій телефонний код. Якщо ви хочете відправити звичайне смс-послання з мобільного телефону, наберіть на клавіатурі +994, потім код оператора та номер абонента. Через кілька хвилин смс надійде в телефон адресата, проте коштувати це буде досить дорого, так як це міжнародна зв'язок. Пам'ятайте, що якщо телефон абонента був тимчасово виключений або з якихось причин знаходився поза зоною дії мережі, смс залишиться на сервері стільникової компанії, а коли телефон запрацює, то смс дійде до адресата.
2
Існує декілька можливостей відправити смс безкоштовно. В інтернеті є безліч сайтів безкоштовних смс, наприклад, http://smsjoker.ru/otpravitsms/sms_to_country.php? Id = 4, http://freesend.ru або http://www.napishi.ru/sms.asp? lang = ru. Зайдіть на даний сайт, при необхідності пройдіть реєстрацію і виберіть потрібну країну. В поле для введення номера послідовно введіть код країни +994, код оператора стільникового зв'язку, номер індивідуальної абонентського зв'язку. У спеціальне поле введіть текст вашого смс і натисніть кнопку «Відправити». Безкоштовний сервіс працює з тією ж швидкістю, що і звичайна мобільний зв'язок.
3
Відправити смс-повідомлення можна і за допомогою програм Skype або ICQ. Для роботи в скайпі спочатку внесіть гроші на рахунок, потім наберіть номер абонента з урахуванням коду і введіть текст повідомлення. ICQ надає ті ж можливості, але є повністю безкоштовною програмою. Крім того, якщо абонент може собі дозволити встановити подібну програму в телефон, набагато зручніше не писати смс-ки, а вести повноцінний діалог за допомогою текстових повідомлень. Скайп надає можливість спілкування в загальному чаті, тобто ви зможете вести спільну розмову відразу з декількома людьми, навіть якщо вони знаходяться в далекому Азербайджані .