Як збільшити ємність батареї.

Багато власників телефонів помічають, що через деякий час використання акумуляторна батарея починає сідати набагато швидше, ніж раніше. Чи існують способи знову повернути первісну ємність ?
Інструкція
1
В першу чергу ємність батареї зменшується від неправильного використання. Дотримуйтесь наступних правил. Телефон в сплячому режимі потрібно тримати в теплі, так як батарея боїться морозів. У зимовий час носите його у внутрішній кишені куртки і намагайтеся довго не тримати на морозі. Також не допускайте перегріву, наприклад, залишивши телефон на сонці. Оптимальна температура роботи - від 0 до 35 градусів. Приблизно 2 рази на місяць розряджайте батарею до нуля, а потім заряджайте до максимальної позначки. Не тримайте телефон на зарядці занадто довго - це найчастіше і призводить до пониження акумуляторної ємності.
2
Якщо все ж батарея почала надто швидко розряджатися, спробуйте зробити наступне. Заряджайте її немає від комп'ютера, а саме від стаціонарної розетки. Це залежить від рівня сили струму, і багато користувачів зауважують, що будь-які пристрої від розетки заряджаються краще.
3
Кілька раз за короткий час повністю розрядите батарейку і зарядите її заново. Це дозволить на якийсь час відновити первинну ємність , але все досить швидко повернеться в попереднє положення.
4
Щоб телефон довше працював в автономному режимі, вимкніть усі зайві споживачі енергії: знизьте яскравість підсвічування в меню настройки і її тривалість, видаліть зайві ігрові додатки, якими ви рідко користуєтеся, відключіть зв'язок Wi-Fi і Bluetooth. Якщо у вас новий телефон, що має можливість переходу в авіарежім, запускайте його при вході в зону зі слабкою зв'язком. Пошук мережі дуже швидко розряджає батарею. Ці дії дозволять заощадити заряд батарейки і дозволять продовжити існування телефону без підзарядки майже на добу.
5
Якщо батарея зовсім погано тримає заряд, значить, її просто пора міняти. Сучасні технології поки не дозволяють в домашніх умовах істотно підвищувати ємність . Існує ряд народних методів, наприклад, покласти батарейку на ніч в морозильник, але їх ефективність ніякими дослідженнями не підтверджена. Купівля нової батареї легко вирішить проблему, і вам не доведеться міняти телефон.